bugün

belirli bir konuya farklı objektiflerden bakmayı denemek ve doğruyu bulmaya çalışmak.

varsa tabi öyle bir doğru.
birini gaza getirmek.
Burun karıştırmak. Biliyorum çok iğrencim.
sobanın parlayan turuncu küllerini izlemek.
Sertab Erener - Zor Kadin dinlemek; yapmaa çok yıkıldım zor avundum, aaaffet zor kadındım gel unuttum geeel

https://www.youtube.com/watch?v=kQMWd7oyFlo
yeni bir ülkede yaşamaya başladığınız zaman yapmaktan hoşlanılan şeylerin kontenjanı sadece 1 kişi oluyor..
Gece herkes çılgınca eğlenirken eksi 7 derece soğukta sevdiğiniz bir müzik eşliğinde her biri içinde farklı hayat barınan dışardan şato gibi görünen ama aslında heybetinin yanında minicik kalan evleri izlemek.. evet yapmaktan hoşlandığım şey tam da bu.
instagram hikayelerindeki anketleri cevaplamak. "Hanımların* * * dikkatine... instagram hikaye anketlerinize yanıt verilir, 3 dakikada yapılır hemen teslim edilir"
safa yatmak. hayatımda en zevk aldığım şey. bir konuyu bilmiyormuş gibi yapıp arkadaşını keklemek, derslerde salağa yatıp, sürekli soru sorup anlamıyormuş gibi yapmak ve sonra sınavdan 100 çakmak, bilmiyorum, anlamıyorum gibi kelimeleri sürekli kullanmak. tabi bunlar hep bir amaç dahilinde. karşındaki seni salak sanıyor ama bilmiyor ki ayağımda dolandırıyorum saf oğlu safı. nereye istersem oraya çekiyorum. asgsfakkdjsffgh
uyumak, banyo yapmak, basketbol oynamak, yürümek, kabak çekirdeği yemek.
Yağmurdan sonra toprak kokusunu içe çekmektir. Zira çok rahatlatıyor.
Çok terbiyesizsiniz. * )))
kola bardağa koyulur koyulmaz köpüğünü içmek. uzun uzun öpüşmek.
küveti lavanta kokulu köpüklü su ile doldurup güzel bir müzik eşliğinde içinde vakit geçirmek..
Profiterol yemek, pencereden yağmuru izlemek, piyano çalmak, eski fotoğraflara bakmak, kitap okumak, bilardo oynamak.
origami ama 3 boyutlu olanından. uğraştırır hatta sinir krizine sokar ama bittiğindeki hali bütün bunlara değer.
Para kazanmak.
Acı çekmek sanırım .Durduk yere kendi canımı sıkıyorum başka açıklaması olamaz.Bergen ruhluyum sanırım.Bıçak getirin de bileğimi kesem.
Onunla kahve içip sohbet etmek.
kulaklık ile müzik dinlemek, daha iyisi yoktur. kulaklık taktığın için kimse seninle konuşmaya da çalışmaz. oh mis.
cima yapmayı seviyorum ama alet bakımda.
haftasonu akşamları yatmadan önce uzun bir süre sadece müzik dinlemek.
tencereden yemek yemek.
Sabah duş.
Gülme krizine girmek ve sokmaktır bazen.