bugün

öküz gibi suratına bakılan kadındır.
kendini beğenmiş kadındır. yanina oturdum, sanki bana eve alicam kadını yahu, bu ne hoşnutsuzluk.
insan mısın bacı ? zaten hayattan kopmuşsun seni sırtlanıp köprü altına götürmeklemi uğraşıcaz bide ? bakmassan bakma , kalk git . kalkıp gidenide çoktur , hayır anlamadığım o yaşına kadar çıplak gezse bakan olmamışta , yirmisinden sonra dolmuş şoförünün ayarladığı organizasyonla diğer 30 yolcu ve şoför aynı anda orta koltukta sıkıştırıp fortluyacakmı bayan ?
not : eksilerden fikret tarzı hayattan kopuk evde kalmış kız tipinin bu entryi okuduğunu anlarım . adam olun , akıllı olun . çeyiz biriktirmeye son verin , kırkınızdan sonra alacak adam olursada eşyayı görüp hangi kamyon alır bunu diye düşünüp tırsabilir .

aciliyetli edit : sözlükte kırklıklar var dostlar , bunlara koca aranıyor .
yanına oturduğu kişi pis kokuyor olabilir.
iki şekilde karşılık verilebilecek kadındır.
1 onun sırtına doğru tam dönün
2 misilleme yapıp kıçınızı dönün.
kıçıma konuş demeye çalışıyodur "çaktırmadan"
bu sosyolojik vakanın oluşumunda fortçularımız ile baskıcı toplum yapımız etkili olmuş olabilir; yalınız gudubet kadınların da bunu yapmasını froytçu (fortçu değil!) yaklaşımla ele alırsak aslında bu kadınların cinsel açlıklarını olabildiğince gizlemek, kolunu çekmez, sırtını dönmezse karşı tarafın "bu kadın da ne azmış" itham/yargılarına maruz kalmamak isteğine bağlayabiliriz. ve bağladım.