yeni nick değiştirmiş yazardır. yeni yeni nicki hayırlı olsundur. sözlükteki en kadim dostumdur, öpüyorum yanacıklarından *
ilk günden beri kanımın kaynadığı yazar.

Seviyoruz.
gitarim ne diye sormussun, modifiyeli cort g250 kullanıyorum ben. ucuz yollu fender strat yapmaya calismistim. sen caliyor musun gitar?
o benimdir, o benim.
öyküdeki ben
bendeki öykü
ben
ya da
öykü
yanlış.

gidiş yolundan kaybettiğimiz puanları, sonuçtan alsak bari.
Hikayede olmaktan katbekat iyidir.
her gün görüştüğüm yazar. ekmek gibi, su gibi.

bir yazar, yanlis bir romanda da olabilir.
bir ulu sözlük yazarı.

ayrıca, aslında hiçbir insanın yanlış öyküdeki kahraman olmadığını hatırlatan bir söylem. dışarıdaki güzel hayatlara özenen gözlerin düşüncesidir sadece. fakat nedense kendi öyküsünün yeşilli, mavili, yıldızlı kısımlarına bakan yok. buna şahsım da dahil.

hayatın adaletsizliğinden aslında bu durum. tek istediğim bir çift sıcak koldu her zaman. sadece sarılmak lan, ne kadar zor olabilir ki? demek ki çok zormuş. benim öykümdeki en büyük zorluklar hep bu aşamada karşıma çıktı. o sıcak kollar hiçbir zaman sarılmadı. bunun yerine, dışarıdaki sevgiye doymuş insanların özendiği konularda şansım oldu hep. 20 yaşındayken kendi evini alarak, hayatında büyük bir adım atmış biri olmayı elbette birçok kişi isteyecektir.

sevgiye doyanlar mala mülke, mal sahibi olanlar da sevgiye muhtaç hep. dedim ya, hayat adaletsiz. hayatın adaletli davrandığı bütün insanların ta amına koyayım.
http://m.uludagsozluk.com/e/38716305/

Ayıb ayıb.
Başın bağlı değil mi kız senin?
Eved.

Taam değilmiş. Yürüyün beyler.