bugün

" Yangın Çipras ateist olduğu için çıktı " demiş bir piskopos.

size tanıdık geldi mi ?
hani 99 depreminde sebebi zinadır diyenleri, olayı " göklere " bağlıyanları hatırladınız mı ?

yobaz her yerde yobaz. yobaz her dinde yobaz. yobaz hep aynı. tipleri bile.

https://www.gazeteduvar.c...ti-diyen-piskoposa-tepki/
Niçin bu hasta ruhlu yobazlar yanmaz da iki yaşındaki bebeler cayır cayır yanarak can verir anlaşılmaz. Allah'ın küçük, sevimli, şirin oyuncuklarından biri daha olsa gerek.
görsel

topunun köküne kibrit suyu.
Bu da yunan çomarı oluyor sanırom.
bizim hocaların, şeyhlerin çoğunun kafa dengidir.

sonuçta o da papaz, bizimkiler de papaz...
Gerçek hristiyanlık bu değil.
Hıristiyanlık da bir orta doğu dini.

Şaşırmayın.
her dinin yobazı aynıdır.
Adı Kristof Misiroglides tir ve kırmızı fesiyle ünlüdür.
Dini istismar ederek, her türlü densizliği, hadsizliği kendinde hak gören sayısız müsveddeden biridir.
Her dinde mevcuttur bu kımıl zararlıları!
Dine, topluma, edebe, huzura en büyük balyozu indiren insan gürûhu, bu güruhtur.
akit papazıdır.
bir tarikata bile bağlı değilmiş zındık. sonra vay efendim yangın var yangın var ben yanıyorum.
Papaz felan değildir bizim cemaatlerden birinin şeyhi kılık değiştirmiştir.

Hem papazsa da sorun yok türbanlı bacimızın icadıyla papazı imama çevirmek 10 saniye..
yobaz her zaman her yerde, her dinde yobaz işte.
2500 yıldır aynı mantık aynı hamam.

Evet, thor çekicini vurdu şimşek çakıyor.
din felsefesindeki "doğal kötülük" kavramından bi haber papazın saçmalık içeren cümlesi.
Bence çipras gidip 2 günah çıkarsın, kutsal suyla kendini kutsasın, kapansın ve bu iş tatlıya bağlansın. Evet.
sanırım adamın adı Kadirakis mısıroglou imiş.
bir kafasında fes yok diyecektim varmış sadece rengi siyah ve üstünde masa örtüsü var.
dinci her yerde aynıdır.

torbacısını merak ettik.
Bunların alayı şerefsiz. Yeryüzünden dinciliğin ve milliyetçiliğin kapitalizmle beraber silindiği o şahane günlere ne zaman uyanacağız?