bugün

eğer sarı kartı varsa ikinci sarıdan atılması muhtemel haraket.
batak oynayan cemil abiye yapılırsa günün sonu karakolda biter.
ayak yapmak eyleminin hemi de en kralidir... ne yanlislikla? nasil yanlislikla? yer miyim ben bunu sozluk?.. ben bu tur cakalliklarin kitabini yazmis adamim.. yok boyle bir yanlislik onu bi kere bir diyim... once ufaktan opersin haci karsi tarafi.. baktin tepkisi sert olacak "yanaktan opecektim yanlislik oldu" bilmem ne diye kivirirsin.. haa baktin itiraz yok, o zaman tam yol ileri aga... bilmiyor muyuz yani bu isleri.. lutfen ama, sozluk icinde birbirimize karsi durust olalim.. hic degilse bu kadarini borcluyuz birbirimize.. hadi operin gıdılarınızdan.
gelende öpülenin kabahatidir. tam öpülcekken bişey olur, kafayı çevirir.. pat, dudaktan ondan sonra. yalnız sonra kız çok mahçup olur. *
karşıdaki hem cins ise kötü sonuçlar doğurabilir, ama karşı cins ise doğru bir hamledir. nihayetinde bu öpücük vezir de eder rezil de.
bugün başıma gelmiş tuhaf ama gülünç olaydır ve kahkalarla atlatılmıştır. * *
dudağı öpülmek istenen kişiyle gerçekleşiyorsa, aşığın en masum halidir.
yanakla dudağin birleştiği o tatli yerden öpmek.
(bkz: ağzını açarak öpmek)
daha sonraki günlerde o yanlışlıkla öpüştüğünüz şahısla karşılaşmama çabası içine girersiniz.
genelde yanlışlıkla olmuş süsü verilen eylemdir.
özellikle hemcinslerde denk gelirse çok gülünç karşılanır etraftakiler tarafından...
-kamil
+efendim abi
-yanlışlıkla oldu di mi lan?
+tabi abi
-pişman mısın
+nasıl yani abi?
-pişman mısın oğlum işte
+yok abi, niye pişman olayım?
-kamil
+efendim abi
-ipne misin?
+yoo, şey yani anlamadım... nasıl yani abi?
-inkar etme kamil, ipnesin..
+abi yanlış...
-sus lan. tamam. bas git...
bir gelişmiş versiyonu vardır yada baya gelişmiş versiyonu

(bkz: şakalaşırken hamile kaldım)
kişi kendisi çoğu kez bilerek yapmamıştır, içindeki şeytan yapmıştır, amaç farklı.
-abi hani yanlışlıkla olmuştu?
-olum valla yanlışlıkla olduydu ya
-o zaman niye böyle oldu?
-e olum ben yanlışlıkla dudağından öptüm diye, sen niye götümü elliyosun aq?
-abi napiim bir anda oluverdi
-şu pantolonumu uzatsana
-bi sigara versene...
eğer sevgiliye yapılıyorsa, yani o aşamadan daha önce.. * hehehe. çok güzel birşey. çok yaşadım biliyroum
(bkz: yuppie)
yanlışlıkla yapıldıysa yüz kızartan ama bilerek yapıldıysa tekrar yapılası olaydır.
am ve göt deliklerini karıştırmaya benzer.
tamamen kazara kendiliğinden gelişen ve tamamlanan doğal süreç görsel
(bkz: yanaktan öpüşürken yaşanan sağ sol krizi)
dudaktan öperken yanlışlıkla yanaktan öpmekten iyi olan eylemdir.
ileri safha ;
(bkz: yanlışlıkla çocuk yapmak)
kişiler arasında tuhaf bir ikilem olur. kafalar aynı yöne uzatılır bu bir kaç defa tekrar eder ve sonra dudaklar denk gelir. bunun bir de sokakta yürürken karşıdan gelen insanla yaşanan versiyonu vardır. bir kaç defa aynı yönde sağa sola kayma durumu olur o da pek bir ilginçtir.
güzel şeylere vesile olabilir.
iki erkek arasında yaşanıyorsa tatsız bir tesadüftür. niyeyse herkes karşı cinsle yaşanacakmış gibi görüyor bu olayı. çok amerikan filmi izliyoruz bence.