bugün

efkarlı hanım sakin olun.
the layover filminde adam yamuk sikiyle adrianaya bin basacak hatunları götürüyordu. hem adriana goygoyu bitmemiş miydi aq. evet. teşekkürler.
Benimki tam bir muz şeklinde yamuk değil, ideal ölçü ve şekilde. Ben aramaya devam o zaman.
Muhtemel Sözlükteki bütün erkeklerin yarragini görmüş birinin yorumu.
Ben bu sözlükte erkeklerin, başka erkeklerin penisleri hakkında tespit yapma hastalığını 11 senedir çözemedim.

Derdiniz ne la sizin!
Genel olarak Tc erkeğini anlatan haklı bir cümle. Sürekli türk kızını vücudu, dış görünüşü üzerinden vurup kendi bakımsız vücutlarına ve tiplerine bakmayanlara bir sitem.
Türk erkekleri gayet de ortalamanın üzerinde tipe sahiptir, moskovada yaşayan birisi olarak gözlemim de şu yönde, sadece Ruslar değil her milletten kadınlar Avrupalılar dahil Türk erkeklerini çok nazik, yakışıklı ve kibar buluyor. Fakat bakın ne diyeceğim, Türk kızlarının pek yüzüne bakan görmedim.
(bkz: bak Brad şurdan siktir gitt)
(bkz: hepinize donsuz geceler dilerim)
2014 yılında atılmış bir tweet olan söz veya kimine göre tespit cümlesi.
görsel

Sosyolojik olarak incelemektense gülüp geçmeyi tercih ederim.
(bkz: why not)
marko jaric bunu beğendi.
görsel
Her iki tarafın da bir nane olmadığının hatırlanması gerek. Fındık kadar damın var da öyle mi laf ediyorsun? Kararmış lam seni.
Seni mi arayacaktık. Tabi onu arayacaz. (bkz: mantarlı kararmış vajinasıyla 20 cm arıyorlar)
oy oy oy ilk önce sakin olun bamyalılar arkanıza yaslanın ve ağlamaya devam edin. ağlayarak mastürbasyona devam edin puahhaha. ezikler.

çok harika bir söz.
hangi beyaz atlı prens üzmüş. deve neden boynun eğri demişler o da nerem doğru ki demiş hesabı. kaslı, yakışıklı, kariyerli, zengin , uzun boylu vb... her seçeneği isteyen kızların hesabı. kusura bakmayında genetik, çevre şartları, beslenme vb. etkenlerden çoğumuz orta ya da vasatız. erkek kız farketmez.

ama kızlar cidden abartıyor aynaya bak hayali bırak eldeki malzeme bu. o beyaz atlı prens gelirde balık kavağa çıkar mı bilmem. sonra üzülüp ağlıyorlar çok güzel kız bile dert yanıyor diyor tipe maddiyata aldandım hep üzdüler doğru yolu buldum karakter ve iç güzelliğe bakacam hikaye aklı hala prenslerde puhahaha bekle gelir.

kızlar kızmayın onuncu köyden yazıyorum. erkeklerde güzel olsunda seksi olsunda ne olursa olsun derdinde.

afedersiniz ama bizden ne köy olur ne kasaba bir birimize tezek atarız ancak kızlar eğri penisliler der, erkeklerde kararmış vajinalılar der. ona kel göbekli der o da ona totodan bacak patates der.
En sonunda sözlük yazarlarından birinin düz penisli olduğunu kanıtlamak için yarrağının fotoğrafını paylaşmasıyla sonuçlanacak başlıktır.

Siktin formatı eyledin viran.
Kara amlı leş karıların sanrısı.
Evet siz türk erkekleri neden böylesiniz. Dekolteli kız görseniz ayakta orgazm oluyorsunuz bide türk kızlarına laf atarsınız.