bugün

sırf bu yüzden karşıdakinin hisleriyle oynamamak gerekir. ben yalnızlıktan kurtulayım ah o da bana güzel arkadaş olur. düşüncesiyle yaklaşmak yanlıştır bence. çünkü bir zaman sonra yalnızlığınıza özlem duyabilirsiniz. ve karşıdaki sizinle aynı fikirde olmazsa kırılır. ben kurtulmaya uğraşmıyorum çünkü yalnızken daha fazla 'iyiyim' konuşmak istersem de birileri ile arkadaşlık kurmamaya uğraşırım. kısa, anonim chat yapılan yerler buna uygun mesela. ama orada ilerleyince de arkadaşlık kurulabiliyor. can sıkıcı.
Birine güvenerek yalnız olmadığını hissedebilirsin.
konuşmakla başlanabilir. sonra daha kolay arkadaş edinilebilir. konuşmaya devam ederek arkadaş edinmeye de devam edin. değişik aktivitelere katılın, orada da devam edin. böyle böyle çevreniz gittikçe genişler.
Not: terzi kendi sikiğini dökemez, döküğünü sikemez, söküğünü dikemez. (bkz: batesmotelpro)
hayattaki gerçek amacını bulmak boş yaşamamak, insanlar gerçek sevgiliye uzaklar ve bu yüzden yalnızlar, yalnızız.
kitap okumaktır. dertleşmektir yazarla. dert varsa çay da vardır demektir sonra. çay demlemektir arkasından.
başka yalnızlar bulmak.
sağ eline iyi davranmaktır.
gotunuzu kesip masaya koyun.
sözlükte takılmak(!)
en önce kendini sevmektir.
Hiç bir insan nefsini tatmin ettiği surece kendini yalniz hissetmez. taki ahirette hesap gunune gelecegi zaman. o zaman o nun yaninda kimse olmayacaktir.
uyumak. daha etkilisini görmedim ne ağrı kalıyor ne sızı.
en yakın huzurevine ya da çocuk esirgeme kurumuna gidin. onlarla muhabbet edin. yalnızlıktan kurtulursunuz. ve hem onlar sevinir hem de siz onları sevindirdiğiniz için mutlu olursunuz.
dikkat edin kötü yola düşmeyin beyler.
(bkz: yalnızlığın çaresini bulmuşlar)*
(bkz: kendi kendini intahar etmek)
kesin yalnızlıktan kurtuluş yoktur. dirilmenin yolu henüz bulunamamıştır.
kesinlikle bir tane f*ck body edinmek gerekliliği duyulduğu durumdur.
(bkz: 1 saat 100 dolar)
sevişmek. kimle olduğu çok önemli değil.
Uludağ Sozlukte yazar olmak.
ya yalnızlıktan sıyrılırsın yada kafayı sıyırırsın durumu.
evcil hayvanlar tabikide.
kuruluptaa ne yapacaksın en iyisi yanlızlık.
(bkz: sizoya baglamak)
*