bugün

pipisiz uyumak.
Yıllarca Çalıştığın emek verdigin gösteride,sahnede bale yaparken uyumak...
yalnız ölmek.
yaşamının son anlarını yalnız geçiren bir insan olmak çok kötü lan.
soğuk, bir yer de, hatta dışarıda uyumak tek başına yeterlidir. yalnız uyumak nedir ki ? ne kadar zor olabilir, ben yıllardır, tek yaşıyorum, yalnız yaşıyorum, bırak yatmayı, olum o değilde, hatun gelmiyor değil eve kız arkadaş bilmem ne neyse, çok detaya indim, ha ne dicektim, bak, bırak yatmayı, en zor şeyleri bile tek başına yaparsın. daha ne uyumak gibi bir lüksün varsa.
yalnız ölmektir bence de. daha kötüsü olamaz. ölüyorsun. bu dünyadan gidiyorsun. ama bir insan evladı dahi bunun farkında değil. belki cesedin kokana kadar da olmayacaklar. kötü bir şey bu.
sabah uyandığında pişman olacağın birisi ile uyanmaktır efendim.
Tuvalette otururken klozetin içine hırkanın ipinin falan girip ıslanarak, sıcak tene temas ettiği o an.
yalnız uyandığını bilmektir.
üstünü örtecek birinin olmaması.
yalnız sıçmaktır.
uyanmaktır. nasıl ve ne durumda olduğu önemli değildir.
uyuyamamaktır.
ısırılan elmadan iki yarım kurt çıkmasıdır.
yatakta biri daha olmasına rağmen yalnız uyumak, yalnız olmaktır.
sevdiceğinin daha 18 saat önce seni bu yastıkta öptüğünü hatırlayarak, kokusuyla uyumaktır. *
Yalnız, huzursuz, ve bir play Station 'a tercih edilmiş olarak uyumaktır. Kadın için yıkıcı sonuçlar barındırır. Makinayla rekabetin mağlubiyeti çok ağırdır.
3 yastıkla ve çift kişilik yatakta duvarın soğuguyla uyuyor olmak.
Kanepede uyumak.
sevdiceğini rüyada görmektir. uyandığında bir bakmışsın ki yine bilinçaltın sana bir eşek şakası yapmış.
yalnız uyuyamamak, sızınca rüyanda görmek.
sevgili ile sırt sırta uyumak.
Surekli karabasanlarla uyumaktir.
Tam yalniz uyumak uzereyken gelen çiştir.
uyurken sarıldığınızı hayal etmeye değecek birinin olmamasıdır.
(bkz: derdini sikeyim butonu)