bugün

belki loser (ezik) olmalarıdır. belki de sadece doğru kişiyi bulamadıklarından ya da doğru koşullar oluşmadığından da olabilir. herkesin farklı bir nedeni var. bu hayatta ilber ortaylı bile yalnız olmayı seçmiş karı dırdırı çekmemek için. evli olsaydı belki o olmazdı. hayatın neler getireceği belli olmuyor.
Kırılmamak. Ve henuz sizi kirmayacak birini bulamamak.
görsel
kendin olursan farklı olursun farklı olursan yalnız olursun.
Hem seçim ve hem zorunluluk. Hem kendim uzak durmayı seçiyorum Hem de bu kararı almamda insanların etkisi çok.
Çirkin olmak, parasız pulsuz işsiz güçsüz olmak, dobra olmak sözünü esirgememek yani insanların olmanı istediği biri olmayıp kendin olmak ve sosyal maskeler takmamak (insanlar hoşlarına giden yalanları sever çoğunlukla, gerçekleri söyleyenler pek ilgi görmezler), kafa yapına göre biri bulamamak, insanların yapmacıklığından sahteliğinden bıkmış olmak... diye uzayıp gider bu liste.
iletişim eksikliği yaşamak.
dengimi bulamıyorum.
Sanırım insan sevmemek. Yalnız değilim ama ileride olmaktan çok tırsıyorum. Kendime çeki düzen verince inşallah olmayacağım.
bir insanın en fazla iki sevgilisi olmuş kadın bulmak istemesi bir vaka falan mı?
Belli bir yaştan sonra, kimseye katlanamamak.
Bu benim kendi tercihim. Birlikte Olmak istediğim kişi ile olamadığımız için başka birisiyle birlikte olmak istemiyorum.