bugün

kişinin yalnız bırakıldığında daha kötü olacağını düşünenlerdir.
sinir ederler ağız tadıyla bunalıma sokmazlar.
(bkz: buyrun benim) hayır kendini öldürmeyeceği ne malum.
Düşünceli insanlardır ''yalnız kalmak istiyorum'' diye serzenişte bulunmanın, aslında öfkemi, sinirimi, hayal kırıklığımı vs. vs. paylaşacak birini arıyorum demek olduğunu bilirler.
yalnız kalmak istemeyen kişiyi yalnız bırakan kişilerdir aynı zamanda.
kendilerince dostluğun gereğini yerine getirdiklerini iyi gün dostu olmadıklatını kanıtlamaya çalışırlar ama aslında kişiyi gıcık ederler.
çıldırtan kişilerdir bunlar. hani bazen olur, ağız kenarıyla yalnız kalmak istiyorum dersin de olmaz ben de kalayım derler. ama arkadaş kuran getirsen el basacak derecede diyorum, ne diye düşünceli, kibar arkadaş triplerindesin. bir rahat bırak lan.
kendi yalnızlığının hıncını sizi yalnız bırakmayarak almaya çabalayan insan tipidir. kafa göz dalabilme ihtimaliniz vardır. *
istediğin zaman ışığı söndür. senin karanlığını da tanır ve severim denilmelidir.
Laftan anlamaz kuldan sıkılmaz insanlardır.
''ben seninle mutsuzluğa da varım'' diyen kötü gün dostlarıdır. bazen insanı bunaltırlar ama iyi niyetlerinden yaparlar.
Niyetleri iyi, yöntemi kötüdür.
görsel
gerçekten yalnız kalmak isteyen biri yalnız kalır. önceleri bir kaç arayan olur, sonra nasılsa açmıyor diye bir daha kimse arayıp sormaz. sonra da yalnızlık alışkanlık yapar kimseye katlanamazsınız, herkesle mesafeli kalırsınız. 10+ senedir böyle.
"Yanlız" kalmak istedikleri için yanlız bırakılmadılar belki, bilemezsin.

Bilemezsiniz!
kişi belki de hiç bir zaman yalnız kalmak istemez.