6. nesil yazar. hoşgelmiş.
güzel nickli altıncı nesil yazar. en son yazar olmuş 15 eşsiz bünyenin en tepesinde duruyor. *
Yalnızlığa ilk ayak basan astronot şeklinde daha rahat okunabilecek yeni bir yazar. Hoşgelmiştir.
suistimalci yazar. neden bana da böyle dediğini bilmiyorum ben de ona dedim ama ben de bilmiyorum haydi hayırlısı.
kendisinin tarih ve siyaset bilimi profesörü olduğunu düşündüğüm yazardır. zira (#4897018) numaralı yazısında da belirttiği gibi apoş iti ile nelson mandela arasında benzerlik kurmak her babayiğidin harcı değil.
(bkz: yalnızlığa ilk ayak basan astronot)*
gördüğüm en güzel nick.hoşgelmiş.
hoş gelmiş yazar. * *
hakkımda ne bildiğini merak ettiğim, nick altımda beni binbir türlü şeyle suçlamayı başarmış; entrymi neresiyle algıladığını merak ettiğim sözlük yazarı.

gel sen, açıklayayım ben orda "türkleştirme"nin ne demek olduğunu. tamam mı? tanımadığın, etmediğin insanlara da kısacık, çok farklı anlamlara gelebilecek bir entry ile "woha faşiste bak la!" deme. olur mu? bak bakiyim, bu adam kimmiş, neymiş?
gizem katmak ister insan bazen kendine.kalabalığın kıyısında ıssızlaşmak.yakın ama uzak olmak.ıslanmadan yağmurda gezmek.sigarasının dumanı yalpalanır gerisinde, denize düşen yakamozun yansımasında.
yalnızlığa yalın ayak basan astronot olarak okuduğum alt devre.
hafızanı kaybedersin de ufak bir kıvılcımdan ne var ne yok hatırlamaya başlarsın ya hani, işte öyle beynimi zorlayan bir yazar...
okumayı, yazmayı sevmesi ve zodyak'ta bana yakın olması kendisini kayırmam için başta gelen nedenlerden...
okumayı seviyor iyi güzel de,
tek kötü yanı,
beynimi de okuyor... özgürce düşünemiyorum artık mesela...
tanıdığımıza mutluyuz efendim,
yazsın da severek okuyalım...