bugün

Sanırım bir tanesi yetmiyor olabilir.
kesinlikle benimdir ama yakındır o aradığım zeki kumral sexy tatlı ahlaklı kızı bulacağım,hissediyorum.
Koskoca mankenim şahsen fakat yalnızım.
'ben çocukken' adlı arkadaşımın dediği gibi sevgilisi olmayan kızdan farkı yoktur.ayrıca alçak gönüllü olamayacağım bende bu kategoriye giriyorum.gelen geçen bu benimdir diyince gerçek yakışıklının açığa çıkması gerektiğini düşündüm.
%10 doğru insanı bulamıyordur.
%90 ilişki bağlılığı istemiyordur.
Var böyle bi arkadaşım. Çocuk çok yakışıklı ama mal bi tip. O yuzden sevgili yapsa bile çok gecmeden terk edılıyo. Kız olarak size tavsiye verıcem erkekler dinleyin şimdi öhöm öhöm. Bu çocuk varya yakışıklı olan. Onu ilk görduğume dedim bi insan bu kadar yakışıklı olamaz resmen kusursuz. Neyse sonra tanımaya başladım. Bi edepsizliği yok ama çok salak yani bi konu açsanız konuşamaz tartışamaz derinlik yok çocukda, fikir yok. Yuzeysel bi çocuk yani. Kısacası kızlar sandığınız gibi bitek tipe bakıyo olsaydı bu çocuk bana yuruduğunde sevgili olmak istediğinde kabul ederdim amma velakin biraz zeki erkek istiyoruz ayol çok mu? Kulturlu olsun yani. Bu bahsettiğim yakışıklı olup sevgili yapamayan. Bide yakışıklı olduğu ve kızların ilgi odağı olduğu Halde Sevgili Yapmayan Vardır Ki Tadından Yenmez. Tam Evlenmelik.
Seçici olabilir.
Yazılımcı veya mühendistir. Ben hem tipsizim hem yazılımcı hemde odun ama çok mutluyum huzurluyum.
Ağzı laf yapmayan, geveze olmayan, yavşamayan beyefendi tarzı bir erkektir.
Elektrik elektronik mühendisi ya da makina mühendisidir.

Kız vardı da biz mi ayarlamadık:/
Benim gibi fakir olma olasılığı yüksektir.

Hayatımı hiç çalışmadan sürdürmemi sağlayacak, Zengin ve moruklamamış hanımları bekliyorum.
parasizdir özgüveni yoktur doğru insanı ariyordur.
Okuldan, işten kendisine zor zaman ayirdigi icin o taraklarda bezi olmamasi
Guzel kadin aramaktansa bilgili, kulturlu ve alaninda basarili olan bir kadin aramasi
Birine gercekten baglanip karsiligini ihanetle almis olmasi ya da basit sekilde
Cebinde parasi olmamasi sebeplerden birkac tanesidir.
Ona layık olabilecek kız yoktur.
Ağzım laf yapmadığı için ve belki çok param olmadığı için sevgilim yoktur. O erkek benimdir.
Tek gecelik takiliyodur neden kizlarla ugrassin.
Elimi sallasam ellisi modunda takılan erkek tipi.
kendisi belki de bir mesaj kadar yakınınızdadır, eheh *
karanlıkta feci yakışıklı olan erkektir. Ahahaksjdslkdcj
kariyerine odaklanmıştır.
Sevgilisizliğin bu yaşlarda çok matah bişey olmadığını acı yollardan öğrenmiş erkektir.Kendim için konuşmuyorum sevgilim var her ne kadar uzun süredir ayrılma eşiğinde olsan da.Ama ne bileyim kafanın rahatını düşünüyosan, mutluluğunun da üzüntünün de tek sebebinin kendin olmasını istiyosan, kendi hayatının merkezine sadece kendini koymak istiyorsan yalnızlık güzel.Sanırım özledim yalnızlığı.
Gay olabilir.
Ağzı laf yapmıyor olabilir. Yakışıklı olup da odun gibi olanı da gördük.
Benimdikrkdkdkfk gülmekten tamamlayamadım. Pek kalabalık sevmiyordur ortam insanı değildir, ondandır.
Neredeyse 1 yıl olmuş bu başlığa yazalı sevgilim olmadı ama düşüncem değişmedi Piç değildir mafya gibi davranmasını bilmez efendi düzgün bir adamdır.