bugün

ayıp ayıp.
Ayıp yani. Yapılmamalıydı en azından düzgünce uzaklaşabilirdi.
Açık ve net konuşmuş, neyse ki bunları olgunlukla karşılayacak yaştaymışsın hahaha.
kavgada söylenmez. ayıp etmiş.
Hiçbir yaprak çirkin erkek kadar çabuk gözden düşmez.
Senin karakterini bilmiyorum da dostum emin ol yakışıklı kişi canını yakacaktir. Bu hep böyledir. Hep öyle olacaktır. Bu arada kızlar size işte bir günde kusmedik. Örneği bu.
Çok ayıb mesela ben hiç hatırlamıyorum memen küçük diye iletişimi kestiğim birini böylede şekilci değiliz işte.
Her kadın yakışıklı erkek ister. istediğin kadar vücut kas.
Kimse sanırım dışını beğenmediği birinin içini merak etmiyor. Bu da öyle bir durum olmuştur. Ancak bu kadar sert bir şekilde söylenmesi üzücü. Ama hatun taşmış ya durumu böyle açıklayacak hakkı bulmuş kendinde. Sonuçta taş hatunların da kendisinde her şeyi söyleyecek ya da yapacak hakkı bulmasına sebep olan dalkavukları olmuştur hep.
Bu ne yokluk ya?

Mağarada, dağ başında, bir sığınakta yaşıyorsunuz da; dünya'ya meteor çarptı, virüs salgını ile insan nesli yok olma tehlikesinde mi?

Filmler de işlenen telsiz başında yaşayan kim var, kim kaldı diye başkalarını aramak gibi, Uludağ sözlük veya Facebook ya da Instagram vb internet iletişim aracılığıyla kendinize arkadaş sevgili eş partner buluyorsunuz?

Bu ne yokluk ya?

Sosyalleşme sorunu yaşayan hastalıklı bir ruh haliniz mi var?
Ne bileyim, küçükken topunuz inşaata kaçtı da orada tecavüze mi uğradınız?
Aile akraba içi bir taciz tecavüz mü yaşadınız da kimseye güvenmiyor, herkesten korkuyor, kaçıyorsunuz?
Yahu sizler düz taban mısınız da "abi ya çok şanssız biriyim, bastığım yerde ot bitmiyor diyorsunuz?
Okul hayatında bahçede tuvaletlerde sıkıştırılır şiddete mi maruz kalırdınız?
Etrafınızda ki insanlardan hep kazık yemiş, önünüze bir tane insan evladı çıkmadı mı?
Bu korku neden?

Bu ne yokluk ya?

iş hayatı, aile hayatı, eğitim hayatı, arkadaş eş dost çevresinde hep "sen sus, konuşma, sen bilemezsin, sen anlamazsın" davranışına maruz kalmış, özgüven oluşmamış, dışlanmış, alay edilmiş, aşağılanmış bir yaşam mı sürdünüz?

Bu ne yokluk ya?

Toplu taşımaya binecek para mı yok cebinizde, insan içine karışacak uygun uyacak elbise mi yok üzerinizde, konuşacak iletişim kuracak beyin mi yok kafanızda?

Bunun için mi sanal iletişim sizin tek çareniz?
Kadın veya erkek, acınası haldesiniz.

Hele ki bazıları "omo orkoklor do oynosono yopoyor" diye yanlışı yanlış ile savunması ve güzel değilsin diyerek terk-ret edilmeyi, bir insanı sekstoys oyuncağı yerine koyan, oynadığı barby bebek sanan, üzerine giydiği sweatshirt, ayağında ki pantolon, bindiği araba gibi karşısında ki insanı bir meta olarak gören yaklaşımı savunması yok mu?

Barınaktan evine kedi alırken, yanında gezdirmek onunla dolaşmak için köpek seçerken, yalnızlığını paylaşması için bir kuş isterken bile kalan diğerleri için üzülür insan.

Ama siz insan olmadığınız için ne denmek anlatılmak istendiğini bilecek etik ve ahlâk yanı sıra vicdan sahibi bile değilsiniz.

Sadece klitoris ve testisi olan virüs bakteri davranışı sergileyen canlılarsınız.

Omo orkoklor do oynosono yopoyor.