Hassas bir durum. Yok yok bu kızlarla olmaz. Boşverin capkinligi falan.
Kızların zeka seviyesini gösterir.
bakmak var bakmak var dedirten baslık. zaten bu işin sırrı öküz gibi kitlenip bakarak kızı gözünle yemek değildir. adam gibi bakarsanız sapık demezler.
Fakir bakarsa aauuuu.
ben bakıca auvvvvv auuvvv.

auvvvv auvvv ne lan.
Bakışa göre değişir tipe göre değil. Ayrıca çapkın olmak da bir tür sapıklık bence.
güzel bakınca yollu çirkin bakınca sülük diyen erkekle aynı zeka seviyesindeki kadınların düşüncesidir.

hayatında hiç yakışıklı sapık görmeyen kadın düşüncesidir aynı zamanda. sapkınlık tipe bakmaz psikolojik sorun demektir.
Öyle ne yapalım.

Onlar yapınca uvvvv kadın gibi kadın, böyle kadınım osun milyon dolar borcum olsun,

Biz yapınca aay yollu, vayy kaşar...

Değil mi? Mal!
" Necati bakınca pileyboy " şeklinde devam eder.
Doğrusu zengin bakınca hoş, güzelden anlayan; fakir bakınca, ayyy sapık, pis şey.
çirkinin özgürlüğünün elinden alınmasıdır (cilveleşemeyecek mi bu adam )...
doğanın kuralıdır maalesef. beğenmedikleri kızlar hakkında ''buna bakacağıma elimi beceririm'' şeklinde konuşan yurdum abazalarının zoruna gitmesin bu durum.
Çifte standarttır.gerçek dünyaya hoşgeldin nidalarını yükseltir.Acıdır.
Tespitin Kralı.
Yani. Çünkü yakışıklı bakınca gururu okşanır. Sevinir.

Çirkin bakınca ise bunları hissetmez. Sapık konumuna düşersin.

Mesela bana güzel bir kız baksa o an gurur yaparım.

Çirkin bir kız baksa neye bakıyor ya bu derim. *
Fiziksel bir rahatsızlık yoksa kimse çirkin degildir. Güzel giyinirsen tipin ne kadar kötü olursa olsun yakışıklı gözükürsün.
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
Hissedilene göre verilen tepkiler değişir. Yakışıklı biri baktığında egosu okşanırken, yakışıklı olmayan biri baktığında kötü hisseder rahatsız olur.
Yakışıklı bakınca işveli işveli gülümseme çirkin bakınca kafaya çanta geçirme.

Haksızlık.
üzen tespit.
erkeğim ama ben açıklayayım.

kızların muhtemel cevabı bağ benim belletirim am benim elletirim kime ne şeklinde.

ama bunu söyleyecek göt bir tek kıllı da var.
Çirkinsen bakma o zaman amına koyim.
Zengin bakınca arabasının camından hoşlarına gider fakir bakınca yolda yürürken sapık olur.
Aynı iki yüzlülüğün erkeklerde de olması durumudur. Dış görünüşe önem verdiğimize bir kanıt daha.
diskriminasyonun en sert örneklerindendir.