bugün

yeterince ortam sahibi olmayan ya da genel olarak şanssız olarak nitelendirilebilecek erkektir. ya da daha kötüsü;
sandığı ya da sanıldığı kadar yakışıklı olmayan erkektir.
kısa ve öz: mal dır.
kütük, tomruk ya da bu nevi bir malzemeden yapılmış olası erkek.
Demek ki neymiş; Yakışıklılık ve sevimlilik yetmiyormuş kız bulmak için dedirten durum.
kızların onu bulmasını bekliyordur.
(bkz: bahtsız bedevi)
eşcinsel olması muhtemel olduğu için üzerine gidilmemesi gereken erkektir.

belki de badaktır ne biliyorsunuz? *

(bkz: badakizm)
sevimli olmasindan kaynaklaniyordur. * * *
--spoiler--
+ya kardeş! ahmet, yakışıklı ve sevimli olduğu halde hala bir kız arkadaş bulamıyor ya.
-ya bırak o topu ya.
--spoiler--
kafayı kızla mızla değil başka işlerle gerçekten olması gerektiğinden fazla bozmuş benim kızlara aşka ayıracak vaktim yok diyen ve böyle dedikten sonra o sevimliliğini kaybeden garip insanoğlu.
hani burda uzun bir entry varmış da olayı açıklamış gibi bir boşluk olduğunu varsay. tabi hepisini okuyup anlayacak bir kız olmayacağını(aramadğı tip) bildiği için sözlükte takılıp başlık açan xy kromozomlu insandır, kardeştir, candır, dosttur.
(bkz: kız bulmak)
türkiye'de yaşaması muhtemel erkektir, iyi bi baba adayıdır. zira bizdeki kültür ve aileden gelen muhafazakarlık ile kızlarımız * nerde kendisini aşağılayan, köpek yerine koyan adam var onlara bakmaktadırlar. sevimliymiş, yakışlıymış, dürüstmüş.. yok efendim bunlar fayda etmez. *
yakışıklı ve sevimli olduğu halde kişiliksiz olması muhtemeldir. zira hayatta dış güzellikten başka değerler de vardır, onlar eksiktir bu delikanlıda.
türk kızlarında ki, ''kötülere verme'' mantığına kurban gitmiş erkektir. sevimli ve iyi niyetli olduğu için kızlar tarafından hep arkadaş olarak görünürler, hatta dostluk bile oluşabilir. e tabi kızlara birde sevişmek için erkek lazımdır, onlarda genelde beş kuruş etmez ipnalar olurlar. kızlar böylece heder olur gider.
(bkz: kıroyum ama para bende)
cenabetlikten başka bir şey yoktur. yada salaktır.
kısmetsiz erkek de olabilir.

bundan önce yapılan tanımlamaları kabul etmemekle beraber:

(bkz: buyrun benim)
aslında kız bulamama derdi olmayan erkek modelidir..tüm kızlar onundur zaten.ancak o hic bir kızın olamamaktadır..kendini kaf dağında gördüğünden midir bilinmez kimseyi beğenmez..kafasında çizdiği kadın modelini bulmayı bekler.. kendisine yapılan teklifleri reddettiğini gören cevresindekiler "olm mal mısın ibne misin" geyiklerine boyun eğer..mahsundur..* kız arkadaş vardır, "kız arkadaş" vardır.. aradaki farkı bilen seçici erkektir..laf olsun diye çıkmaz..bilir ki ulaşılamaz erkek modeli daha cok prim yapar.. * tabularını yıkmalıdır,yıksındır.. * * *
(bkz: kriter)
(bkz: pusula olarak penis)
yeterince piç olamamış erkektir. çünkü malum deveye diken insana...
bir sürü insanın bana yakıştırdığı erkek modeli. olum bak sende saç var, tip var, cesaret yok diyen bir kesim, piç olmadığım için kız bulamadığımı belirtip dururlar. lan piç olacam da ne olcak, ben doğal insanım. gidip piçlik yapıp niye üzeyim kızı sonradan.
yazabilmeyi becerenleri(?) sözlüklere yazar olurlar genelde. yine bir arkadaştan biliyorum.
kiz aramadigi icin bulamamasi dogal olan erkektir.
(bkz: yakisikli degil ama sempatik)erkeklerin yanindaki kizlara abaza abaza bakan erkektir bu.
nick entry uyumu gibi bisey oldu iste.