bugün

çok hareketli ve fantastik bir cinsel hayata sahiptir.
Orta Asya Türk topluluklarında hakandan sonra gelen ya da bağımlı toplulukların yöneticilerine verilen addır.
muhtemelen kendisine göre eğlenceli eğlenceli yazıyor (ki "cinler sürekli bana tecavüz ediyor, kıçım ağrıyarak uyanıyorum, bıktım" muhabbetine gülümsediğimi itiraf etmeliyim), bunu yaparken de bazı troll'ler gibi başka kavram/kişilere saldırmıyor.

buraya kadar normal, rahatsız edici değil. ancak "intihar" denilen kavram hakkında yazarken kelimelerini daha iyi seçmesi, dalga geçmemesi bence güzel olacaktır.

bu sözlükte yakınlarının intiharını görmüş olan insanlar da vardır.
öğlenleri götünde ağrıyla uyanan yeni bir 5. nesil yazar.

Türk folk metal grubudur. Dombıra ve Fetih marşı'na yaptığı coverlar oldukça dikkatimi çekmiştir.
maalesef ülkemizde pek tanınmazlar. hak ettikleri yere biran önce gelmelerini diliyorum.
Günümüz türkçesinde "uluğ" şeklinde çevrilir. kun/hun ve köktürk hanedanları başta olmak üzere devlet/ordu komutanlarının aldıkları üst düzey unvan.
kendisine bir çok cinin tecavüz ettiğini sözlükle paylaşmak istemiş yazar. sanırım sayamayacağı kadar çok tecavüz eden cinler. ya da isimlerini vermek istemiyor.
eski türk devletlerinin doğu-batısının geniş olması sebebiyle hakan ın kardeşi batı tarafını yönetirdi. işte bu batı tarafını yöneten türk yöneticilerine yabgu denir.
(bkz: sen ateistlerin yüz karasısın)
bir namaz hocası, bir de namaz sureleri kitabı alıp en yakın zamanda 3 kulhu bir elham öğrenmesi gereken yazardır. bırak evladım ateist liği falan gel ben sana niye bir dine inanman gerektiğini anlatayım sonra da niye müslüman olman gerektiğini anlatacam. beni bul kesin intahar etmeden önce.

edit: gizli gizli eşcinsel olduğunu da düşünüyormuşsun. senin durum çok ilerlemiş. sana psikolojik tedaviyle birlikte bir cami imamı tavsiye ediyorum. insan dinden sapıtınca neler oluyormuş ya. bende de gizli misyonerlik varmış onu keşfettim. ben de korkuyorum ama intahar edecek göt bende yok sadece korkuyorum.
gizli gizli intihar etmeyi düşünen yazar.

gel vazgeç derim ben yiğidim. o masum cinlerimiz genç yaşta dul kalmasın.
saçmalayan ama nedense kendini sevdiren sevgi pıtırıdır, emodur, duygusal asimodur. 10 parisienne moonlight gücünde entryleri mevcuttur.
tanhu da bir değişik versiyonu olarak kullanılabilen güzel bir unvandır.
hun türklerinin ordusunda baş komutanlarına verilen isim.
(bkz: shanyu)
eski Türk
devletlerinde hükümdar anlamında kullanılan unvan. Unvan daha çok Oğuz Türkleri tarafından kullanılmıştır.
Oğuzlar kurdukları ilk devlete de Oğuz Yabguluğu adını vermişlerdir.