bugün

italyan bir kadınsa düşünülmemelidir.. Mutluluğun anahtarı onun avuçlarının arasında..
Dil sorununa kökten çözümdür.
sosyolojik olarak incelenmesi gereken bir durumdur. bizim toplumda evladı yabancı ile evlenen annne-baba bu durumdan garip bir mutluluk ve gurur duyarlar. ama kendi dinlerine ait olan bir mezhep olan alevilerden kız alıp, vermek istemezler. ya da kürtlerden. garip...
turk kizlari dururken gidip soyu sopu belli olmayan kizlarlar evlenmeniz dogru degil, tam bir gerizekaliliktir.
turk kizlarinin kendini begenmis olmalari ve afrodit sanmalari vb durumlar yuzunden turk erkeklerinin tercihinin degistiginin gostergesidir.
Bol sans, azcik da onlara cektirin.turk kadinin dunyasini, hayatini kararttiniz, yasakladiniz, yaftaladiniz, etiketlediniz,sirttan vurdunuz.
Gule gule. Yabanci cok kiymet bilir emin olun.
sevmişse ne güzeldir.
mutluluklar.

bir de burdan gelip 'oooh seks ooooh güzellik' nidaları atmıyorlar mı?
allam bunları en tripli en kendini beğenmiş kıza aşık et de akılları başlarına gelsin.
amen.
Şu sıralar ülkeden kaçmak zorunda kaldığımda nereye giderim diye düşünürken aklıma gelen en dahiyane çözüm yolu.

evlen gavur kızla git hayatını(hayatının geri kalanını) yaşa. ama evlendiğin kızın ülkeside önemli en azından 5-10 sene boşuboşuna tutuklu tutup özür dileyecek bir ülke olmamalı
gönül kime konacağı belli mi olur, evlenirken din, dil, ırk ayrımı yapmak mı gerekir yada ne biliyim eskiyen güzelliğin ne önemi vardır kadını sadece bir seks cinsel olarak mı görmek gerekir seviyorum kardeşim ve o yüzdem evlendim...
her şeye rağmen evlenmiş olmaktır. evlilik nasıl bir şey lan her gün bir kadınla aynı evde göt göte.
sekse yabancı türk karısıyla evlenmekten yeğdir.
takke düşüp kel görününce**, kuyruk* kıstırılıp, vefalı türk kadınlarının kıçı yalanır.

yabancı kadınla evlenen tüm türk erkeklerine parlak boynuzlu günler dilerim.
evlenilen kadın amerikan vatandaşı ise vize sorunu kalmaz.
kültür farkı nedeniyle büyük zorluklara gebedir.
bizimkiler de yabancılaştığı için efenim: "ha buradan oyani"
20-25 sene evvelsine kadar askeriyeden istifa edebilmek için yapılan eylem. artık halen daha uygulanıyor mu, geçerli mi bilmiyorum. ama eskiden yabancı uyruklu bir kadınla yağtığınız evlilik sonrası silahlı kuvvetlerden istifa edebiliyordunuz.
türk kadınlarının papucunun dama atılması olayıdır.
türk kızları dururken, ne idüğü belirsiz kadınla evlenmektir.
not:türk kızı makbuldür. bizim kızları destekliyorum.