bugün

sözlüğe yeni gelmiş 11. nesil vasat kürt trolü.
vatan haini bir etnik döküntü olduğunu bu entrylerinden anlayabiliyoruz;

(#29643479)

(#29643220)

bak bu türk bayrağı, hani şu sevmeyene direğini monte ettiğimiz. ilk nickaltın bu, bol bol bakarsın.

görsel
sana da afferin lan kurtardın vatanı.
size rahat uyumak haram dediğim yazar.
uyurken bile korkun fareler, her an ölüm korkusu yakanızda olsun. bu vatana kurşun sıkan zihniyeti meşrulaştıran orospu çocuklarına uyku haram. böcek gibi eziliyorsunuz hergün. götün yiyorsa çık dağa koçum burada klavyeden ötme.
ayrıca gel adres vereyim de vatanı nasıl kurtardığımı gör.
arkadaşlar, her yeni gelen provokatöre sayfa açıp da reklamını yapmayalım lütfen.
Hayatında Mezopotamya coğrafyasına adım atmayanlar o toprakların derdine düşmüş.. En azından bir kere gezin dolaşın amed'i, dersim'i de bakın bakalım malum bayraktan var mıymış hiç..

Burada ötmek çok basit, iki edebi cümleyle sözde ırmağının akışına bile ölürsünüz ama dıııııtttt olaylar counter'daki gibi değil.

Neyse benim keyfim yerinde hiç ellemeyin bu gece.

http://youtu.be/ZinCtPGFKIg
görsel
bin kere gezdim. amed'i, dersim'i orada da memleketimin kokusunu aldım. her resmi kurumda türk bayrakları dalgalanıyor. kimi kekliyorsun ki.
o kadar diyoruz şu lahmacun suratlı kürt orospularla prezervatifsiz takılmayın diye ama dinleyen yok, böyleleri peyda oluyor işte
gayet vasıfsız bir troll.
arkadaşa önerim şovenist milliyetçiligin anti-tezi yine şovenizm değildir..
kürtçülük kürt siyasal hareketine ve halkına bişey kazandırmaz.
bilakis zarar verir çünkü 2015 dünyası ve Ortadoğu toprağında artık kültürel milliyetçilik ve mezhepçilik esastır.

bayrak ve etnik köken üzeri aşağılayıcı söylemler faşizmdir başka bişey değil.

tamam genç belki bazı kendine Türk diyen kişilerin Kürtler üzerine nefret söylemlerine kızdın ama bunun karşı tezi yine aynı davranışları sergilemek değildir.
ulusalcılık garabetinden uzak durmak lazım.
Kendisi hakkında kasılan faşizm duyarının sözlükteki türk faşistlerine de uygulanmasını dilediğim yazar.
Ülqücünün tersi. Tez antitez gibi bişey.
Hepsi aynı bok.
aha işte dışarıdan bakınca tam da böyle gözüküyorsunuz ırkçı pezemenkler.

hatta siz bundan da öte ağır küfürler de ediyorsunuz ama olsun, başlangıç için empati yapmanıza yeter bu kadarı da.

tnm: kürtçü, kürt ırkçısı, imkan verilse soykırıcıya kadar yolu olan bir adet yazar. umarım yaşı ufaktır.
Foşik uludağ yönetimi tarafından çaylak edilmiş hain. Ne oldu hani ötüyordun?

görsel
Afedersiniz k*rt yazarımsı. Hewalleriyle beraber cehennem de yanması dileğiyle. Inşallah varsa çoluğun çocuğun tank altında ezilerek geberir.
Senmisin şehitlerin fotoğraflarını paylaşan? Su uyur uludağ moderatörleri uyumaz. Böyle çaylak yaparlar adamı.
etnik döküntü k*rt yazarımsı.
vatan haini kancıkların sonu böyle olacak.

http://galeri.uludagsozlu...ya-mirin-ya-azadi-850024/
Milyonların bacısının entrysini bile beğenmemi sağlayan kürt kişisi. Ayrıca Sözlükten de atılması gerektiğini düşündüğüm kişilik.
(bkz: on birinci nesil silik)
Kovulmuş keko.
Sabah sabah hakkında hayırlı haberler aldığımız k*rt . Bize böyle haberlerle gelin.
Vay vay vayyy bizim terörist silik yemiş.

Beni silecek adam yok diyordu birde. Hahahahahaa göt lalesi seni.
Talebimi gerçekleştirmişlerdir; http://m.uludagsozluk.com/e/29643663/
"ya istiklal, ya ölüm"ün kürtçesi.
11.nesil leş.