bugün

mümkün olabilitesi yüksek birliktelik türüdür.
şimcik, y kuşağı erkekler için 26 32 yaş aralığında diyebiliriz galiba kabataslak.

z kuşağının üst sınırı 23 filan mıdır? tam bilemiyorum ama birbirine çok uzak kuşaklar değiller sonuçta..

z kuşağına mensup olan kızların biraz cüretkar ve umursamaz oldukları gerçektir... fazla el bebek gül bebek büyütülmüşlerdir.. z kuşağı okulda hiç dayak yememiştir.
y kuşağı ise her gün öğretmenlerden ölümüne dayak yemiş kuşaktır.. tekme tokat, çivili cetvel işkencelerine maruz kalmış kuşaktır... daha ne işkenceler var da saymıyorum şimdi.
dolayısıyla arada bir kuşak çatışması olabilir. mentalitede keskin farklılıklar mevcuttur..

bir kuşak çok fazla acılar çektiği halde diğer kuşak pamuklar içinde büyütülmüştür bu nedenle arada anlaşmazlıklar olacaktır...

y kuşağı erkeklerini en iyi y kuşağı kızları anlayabilir.. y kuşağı kızların çoğunun da evlenmiş olduğu veya evlenip ayrılmış olduğu hesaba katılırsa y kuşağı erkekleri z kuşağı kızların elinde heder olacak gibidir..
allah y kuşağı erkeklerine sabır, inayet, kuvvet versin..
çünkü daha baba olmadan sevgilileri veya eşleri nedeniyle babalık duygusunu tadacaklardır.. allah kahretmesin hayat neden bu kadar zor!
Olmayacak olan ilişki. Olsa olsa abi olunur.
Yürümüyor hacım yürümüyor. Ben 90'lıyım , birkaç kez 97' ve üstü kızlarla takıldım, kendimi adeta bir abi bir dadı gibi hissettim. 35'lik kadınlar candır.