1. 1.
    Türkiye'ye ne zaman gelecek merak ettiğim telefondur Huawei p20 pro yerine almayı düşündüğüm f/p canavarı olmasi muhtemel cihaz.
    2 ... balistik karizma
  2. 2.
    iPhone X’e çok benzeyen telefon.

Akıllı kamera lensine sahip bir telefon imiş kendileri.
    2800-3200₺ fiyat bazında olmasına rağmen özelliklerine göre çok çok uygun olan telefon.

Ama ben alır mıyım? Ben ios’tan başka telefon kullanmam.
    1 -3 ... hayata kifayetsiz
  3. 3.
    hakkında çok az entry girilmiş telefon. iyi mi kötü nereden bileceğiz? lg g7 düşünüyordum ama onda da bootloop sorunu olduğunu söylüyorlar. tavsiyelerinizi bekliyorum ey sözlükçüler..
    ... aklimakomikbisigeldi
  4. 4.
    64 gb lite olanindan almayi düşünüyorum. Etrafimdan olumsuz yorum duymadım ama tek kafama takilan nokta ithalatçı garantili olması.
    1 ... nemecic
  5. 5.
    Üzerinde bu markanın yazılı olduğu bir aletin kötü çıktığını görmedim.

(Redmi 5 plustan gönderildi)
    2 ... bu da mi
  6. 6.
    128gb olanını kullanıyorum. perfekto. başka telefon önermiyorum.
    1 ... esaret kabul edilemez
  7. 7.
    kullanıyorum hiç bir sorununu görmedim. şarjı da gayet iyi, kamera kalitesinden de memmnunum , donma falan da yok.
    ... derin futbol izleyen adam
  8. 8.
    galaxy s4 mini mi birakip olmayan tum maasimi, hatta kredi cekip bu telefonu almam icin hic bir neden yok.

bazi asgari ucretli kardesleriminde ayni ozeni gostermesini bekliyorum. yazik ulan.
    -1 ... ekrem abi
  9. 9.
    iphone'nun yanında geri kalmış bir telefondur. Kasar donar eder uğraştıtır kısacası. Birde o yağlı boya gibi çeken kameraları vah vahh.
    ... muzcumaymun34
  10. 10.
    Kasmaz etmez, ana kamerası da Pixel3'te kullanılan Sony sensörün aynısı. Google Camera ile kullandığınızda (port kullanmanız lazım) muhteşem fotoğraflar çekebilecek bir telefon. Bu entariyi de onunla yazıyorum, ve Pixel ROM yüklü.
    ... fesat adam