bugün

Allahın cezası mamadır.
Normalde royal canin kullanıyorduk yaş mama yemiyor diye almıyordum whiskas'ın yaş mamasını alıp deneyene kadar. Hayvan bir günde iki paket yaş mamayı hüpletmeye başladı ve kuru mamasının yüzüne bakmıyordu. Ben de üç gün whiskas tavuklu yaş mama verdim karnı aç diye üçüncü gün kafasında kızırıklıklar çıktı sonra onlar büyüyüp beze gibi bişey oldular veterinere götürdüm alerji olmuş iğneler, haplar falan filan derken iyileşti. Yine mamasını yemeyip geceleri huzursuzluk çıkarınca dün gidip whiskas kuru mama alıp royal canine karıştırdım güzelce karnını doyurdu. Ama sabah ishal olmuş yarım saatte bir tuvalete gidiyor. Hem benim hem kedinin ağzına sıçtın whiskas! Hayvana hill's aldım bugün yok onu da yediremedim. Nasıl bağımlılık yapıyor böyle anlamış değilim.
bağımlılıkta kedi yaratan mamadır.
Kedinizde Böbrek ve karaciğer rahatsızlığına yol açabilen, içinde bol aroma bulunduğu için bağımlılık yapan bir kedi mamasıdır. Almayın, kedilere bunu vermeyin. Marketten mama alınmaz.
çalıştığım firmanın bursa ve ege bölgesi için distribütörlük yaptığı marka . ambalaj konusunda çok başarılılar. zira insan evladı olarak bazı paketlerini benim açıp tadasım gelir .
kuru maması hakkında bağımlılık yaptığı ve sağlıksız olduğuna dair birçok iddia duyduğum için vazgeçtiğim mama. 2-12 aylık junior yaş mamasını alıyorum, normal yaş mama etini küçük parçalar halinde koyuyorlar, yavrular da yetişkinler de severek yiyorlar.
Sabahları beni bekleyen kedilere evden çıkarken ikram ettiğim mama. Ayı gibi yiyorlar...