bugün

Yaptığım hadisedir.

Girmedim diyorum bitiyor keza bunuda kullanmak istemiyorum artık ama evdekilerle işyerindeyken ancak bununla haberleşiyorum.
ve hatta mavi tiki kapatan insandır.
size ne la başkalarının tercihine laf söyleyip duruyorsunuz.
gereksiz işlerin peşinde koşmayan insandır.
Whatsapp'ı böyle kullanmak isteyen insandır. insaların benim hangi uygulamayı ne zaman kullandığımı bilmelerini istemiyorum salt bu yüzden kapatmamın yeterli bi sebep olduğunu düşünüyorum.
Vardiyalı ve teknik bir işte çalışıyorum son görülme saatine göre rahatsız edilmektense kapattım gitti en temizi .
kendine gizem yaratmaya çalışan ama başaramayan insandır.
Son görülmesini merak ettiği birileri yoktur demek ki.
Ne son görülmeyi ne de mavi tik olayını bu zamana kadar kapatma ihtiyacı duymadım.
Ola ki böyle bi olayın içine düşersem bana " geçenin bilmem kaçında neden girdin whatsappa? " sorusunu yönelten densize engeli basmayı tercih ederim.
Bu bir kayıp değil kurtuluştur.

Çünkü Öyle veya böyle güvenmeyi seçtiğiniz insanların, size olan duruşu ve çizgisinden her an şüphe duymak çok yorucu, tabi hastalıklı bir ruha sahip değilseniz...
ne kendinize ne karşınızdakine bu haksızlığı ve de saygısızlığı yapmayın.

Güvenmediğiniz insanlar içinde 3 5 dakikanızı bile harcamayın.

Yada ne bok yerseniz yiyin be banane.
Son görülme yetmezmiş gibi mavi tiki bile kapatmıştır.
Nefret edilesi güvenilmez insandır.
Tespit gibi tespit yaptım.
Sinsidir.
işyerinin WhatsApp grubu yettiği için bu özelliğe gerek duymayarak kaapattim öneririm whatsap üzerinden tacizi azaltıyor.
sikinin keyfine yaşayan insandır.
bir boklar karıştırıyordur. güvenmeyin.
en hıyar insanın bile kendini bi bok sanmasını sağlayan özellik.
mesajları biriktirip pazar akşamı yanıtlayan insandır. goygoy erbabındansanız aramadan önce müsait misin icazeti almanız gerekir. genelde aramalara dönmez, arayınca açmaz. telefonu kendi istediği insanlara ulaşmak için kullanır. spor yaparken, yemek yerken, eş dostla zaman geçirirken uçak modunu; uyurken, çalışırken, tatildeyken sessiz modu dost edinir.

kafası senden ondan daha rahattır.
kendisini güvende sanar çünkü son görülmesi kapalı olanların tüm whatsapp hareketlerinin dökümünü verebilen aplikasyonlardan habersizdir. en saf sinsidir...
nasıl ki bir insana telefon numaranızı vermek ona size günün her saatinde ulaşma hakkını tanımıyorsa onun günlük hayattaki rutinlerini takip etme olanağını da tanımaz.
Benimdir. Tribe girmeye gerek yok.
onun vatsapı onun kararı. nasıl da kuduruyorsunuz adam özel hayatını normal kişilerin göremeyeceği şekilde dizayn ettiğinde. kudurun.

not: mavi tıkım da son görülmem de açık.
Last seen * ciddi olamazsın.
Mesaj yazabildin yeter. Son ne zaman girmişim, yazılanı okumuş muyum? Bundan kime ne? iyicene keyfini kaçıran eklemeler.
ben bazen yapıyorum iş hayatımda yapmak zorundayım yoksa bazen öyle bir hal alıyor ki durumlar.

Gta vice city'e döner bu şehir.
selam.

yani son görülmemi görmek karşımdakilere ne fayda vericek?
uyku düzeni bozuk olabilir.
Gizli kapaklı alengirli işler peşinde olduğu ve ayak izleri gözüksün istemiyordur. Benim açık sıkıntı yok.
Saman altından su yürütüyor olabilir.
Bu herkes için geçerli değildir.