bugün

dün itibariyle yeni sınıfa geçmem ile dördüncüsüne üye olduğum grup.
Dünyanın en gereksiz muhabbetlerinim döndüğü gruptur. Universiteye gelmis adam hakkatten caps atıyor gruba, bana geliyorlar zaten sinirli bir insanim. Bağırsan da cagirsan da bu adam boyle degistiremezsin abi. Ucuz seylere gülecek ve surekli her laf arasinda univeristeli bir birey oldugundan soz edecek. Daha liseden kalma alışkanlıklarından arinamamis adam gelmis moruk üniversite yeagg ayagi yapiyor agzina yerlestiresin geliyor yumrugu. Bos bos birbirine yavsayanlar,surekli resim atanlar, her boka laf sokmaya calisan asi kizlar... Abi ne ararsan var. Onemli bir not ya da bilgi paylasilacak olduğunu bilmesem 30 saniye durmam amk grubunda. Olum cok dolu oldugum bir konuyu acmissiniz lan.
Bir de grup yöneticisinin başkasını yönetici yapmaması. Evet he kurtardın sen ülkeyi.
Sakın ha bu gruplara caps, komik video veya karikatür falan paylaşmayın. Çünkü yüksek ihtimalle görürler ve takmazlar. Sınıfın bir aylık cringe dozunu tek başınıza sırtlaniverirsiniz.
bu grupta olmayan sınıfın üyelerinin karizma seviyesi.
%10 ders muhabbeti
%90 espiri yapmaya çalışan mallar.
Whatsapp'ın en boş yapan grubudur.
aralarında husumet bulunan kızlar yüzünden bi işe yaramayan, hatta kimsenin yazmadığı gruptur.
Yazılınca kimsenin cevap vermedigi, ortada mal gibi kalmasin diye en yakın arkadaslarin "bilemiyorum ki bla bla..." diye cevap yazdığı, sonuç olarak asla bilgi akışı yapilamayan gruptur.

Böyle sınıf düşman başına bile fazla.
Bomboş muhabbetin döndüğü sınav konuları sorulunca bomboş olan grup.
görsel

bazen kazalar çıkabiliyor.
(#35043955)
(#36989962)

Bilgi harici her şeyin bulunduğu gruplardır. Eski okulumda gruba yanlışlıkla sikinin fotosunu atan bile vardı.
Sadece benim sınıf grubumda mı boş espriler dönmüyor. Duyurular veya falan dersten hangi konular dahil dışında kimsenin yazmadığı gruptur benim için. Onlara da kimse cevap vermiyor zaten. Evet.
Eğer laklak çenebaz biri, 40 yaş üzeri ya da alfa denecek kadar yakışıklı değilseniz sorduğunuz bir sorunun cevabını alma süresi asgari 3 saat. denendi. Onaylandı.
Allah onların hepsinin cezasını vermeli kesinlikle, kimse kimsenin sorusuna cevap vermiyor, kimse kimseye yardımcı olmuyor, insan yerine konmuyo bile. Ne bok yemeye açtınız grubu belli değil aq