bugün

tuhaf durumdur. anne bence whatsapp kullanmamalı.
yaşlı değildir.
Salondan bana mesaj atan annedir. Whatsapp'ten gönderene kadar odama gelip söylese daha hızlı olacak.
zamane annesidir. bizimki daha mesaj atmayı anca öğrendi. whatsappa level ataması gerek.
iyi anne olmama yolunda ilerlemektedir.
Annemdir. Oyunlar da oynar akilli telefon ile, bilgisayari ise kimseden yardim almayacak derecede iyi bilir.
1962 doğumlu annemdir, kendisi köylü bir kadındır, tavukları yemler, tarla çapalar, yoğurt mayalar, inekleri makine sağıyor çok şükür,
iphone 5i, ipadi ve de masa üstü bilgisayarı vardır, yasin dinler, gugıldan şifalı bitkileri araştırır whatsapptan bize salça olur.

Zaman çok acayip.
Whatsapp kullandığı yetmiyormus gibi bi de sizi takip eder sürekli. Sabahın 5ine kadar sürekli cevrimiciydin kimle konuştun kesin sevgilin var, yok efendim bana ders çalışıyorum diyosun ama whatsapptan cikilmiyor hiç. Bana gelince uykun var mesgulsun ama baskilariyla konusuyosun. Geç cevap yazdın kesin başkasıyla konusuyodun kimle konusuyodun tarzında uzayıp gider bu durum.
Daha kötüsü bi de anneanneniz whatsapp kullanmasıdır surekli ses kaydi yollar üstelik annenizin size yaptığı baskıyı annenize yapmaz adeletsiz dunya iste.
Durumunu "oğlum ekmek al" yaparsa şaşılmaması gereken annedir.
sik taşak dünyasıyla artık o da tanışmıştır. samimi söylüyorum rezalet.
annemdir. ilk zamanlar 7/24 sevgi içeren Smileyler gönderiyordu artık is yerimde rahatsız etmesin diye aramak yerine oradan yazıyor.
her cuma vakti görselli dua mesajı almaktır.

benden daha aktif olarak kullanıyor hatun. *
benim annem daha mesaj okuyamazken senin annenle whatsapp konusmalarini paylasman hic hoş değil cici kiz, denilesi kizin annesidir.
'Vaslat' diye telaffuz eden anneleridir.
böyle bi annem olmasını gerÇekten Çok isterdim.
Sahip olduğum annedir. Bazen fal yollar bazen durumumu okuyup neden onu yazdığımı sorar espri yapar ve en kötüsü ben yazdığımda beni tınlamaz üstüne üstlük arayıp sorduğumda küfreder. Nerde klasik anneler hiç öyle bir annem olmadı.
görsel
Yolu yol değildir.
teknolojide diğer anneleri farklamış anne türü.
cocuklari uzakta olunca teknolijinin muptelasi olmus annedir. benim annemdir. canimdir. ona fotograflar atarsiniz. yaptiginiz yemekler, aldiginiz yeni giysiler... ozlem gideremezsiniz ama biraz iyi hissettirir .
whatsapp yerine Watşap demekte israr eder.
Son görülmenizi kontrol edip durur. Kapatınca da açtırır. Almamışsa aldırmayın.
Onceden yazardı. Simdi ona da useniyor, oglusum nerdesin diye ses kaydi yolluyor.
Ebeveynlere yasaklanmali bu programlar.
yolludur.

saka saka . super insandir.
Standart annedir.
Yıl olmuş 2014 teknoloji almış başını gitmiş kullanmaması anormal değil ama kullanması da aşırı bir şey ifade etmiyor.
Severek yazışıyoruz.