bugün

genel itibariyle söylemek gerekirse normalde hiçbir selameti taşımayan akrabanın, iki otomatik cuma mesajıyla sılahı-rahim kesildiği gruptur.
Cuma günleri bu grup tam bir kargaşadır.
Herkese hayırlı cumalar diyor birisi.
Ardından bir başkası sana da hayırlı cumalar..
Sonra bir başkası da hayırlı cumalar diyor,
Sana da hayırlı cumalar diyen yine pistte diğerleriyle birlikte. Sonra ortalık karışıyor. Bir kişi en az on kere sana da, ooo ayşe abla sana da hayırlı cumalar, fatma kız sen niye cumanız hayırlı olsun demiyorsun diye bir de yazmayanlara sitem. Kanayan gül içinde hadis resimleri falan.
Kısaca Güldüren gruplardır. Ve bir saat boyunca ayşe yazıyor görünüyor ama gelen mesajın iyi akşamlar olduğu gruplar.
ne akrabası? ev halkıyla anlaşamıyoruz. ya beni gruptan atıyorlar, ya da ben çıkıyorum.
görsel

cesitli dualarin bulundugu gruptur. ciksan dunyanin lafi sorgusu. diyemiyorsun ki ben sizi begenmiyorum.
Sessizde kalması kesinlikle gerekli olan, mesajın bitip, tükenmek bilmediği deli oluşum.

Banane yengemin kuzeninin oğlunun sünnet töreni fotosundan?!
Ba na neee!
Delirtmeyin oluuum adamı?!
biliyorum hepiniz sessize aldınız ama sessizde olmasına rağmen yine de buna dayanamayan kaç kişiyiz? çaktırmadan çıkmam lazım gruptan...
Asla girilmemesi gereken grup. Baba anne bunları geçtim de işin içine amca yenge dayı hala falan girince çarşı karışıyor. Her kafadan bir ses çıkıyor. Hala bir şey dese anne başlıyor bana mı dedi demelere. Gerek yok. Bu ortam yılda en fazla iki kes yüz yüze gelinmesi gereken ortamdır.
hayatın anlamını sorgulatan gruptur,
asla ait hissedemezsin kendini ama yine de bütün saçmalıkları okursun.
Whatsap’ı silsem mi acaba diye düşünmeye sevk eden oluşum.
Beni almadıkları gruptur. Hani herkesin sülalesinde ibretle anlatılan hayırsız bi evlat vardır ya hiçbir akraba sevmez herkes yazık la kimin çocuğuysa tavrında yaklaşır. He işte bizde de o benim amk.
Güllerle dolu cuma tebrikleri ile ardı ardına bildirimler gelen gruptur.
Birbirimizi tebrik için kullanıyoz, aile kuralları gereği çıkmak yasak lol
görsel
Çok şükür böyle gruplarımız yok akrabalar köyde biz şehirdeyiz. Aile büyükleri teknolojiyi pek bilmiyor. Oh mis.
Grubun ismi yeşil vadi. Her hafta bi akrabada toplanıyoruz, gittiğimiz akrabaya tellioğulları diyoruz. Annem garibim telefon klavyesini kullanamadığı için yazılanları okuyup daha sonra aramak zorunda kalıyor. 1 yıl sessizdeydi grup sanırım son 3-4 ayı kaldı. Arada yaşıt kuzenlerle güzel sohbetler dönmüyor değil ama genel olarak cuma günleri kandil geceleri ve bayramlarda iş whatsapptan el öpme muhabbetine kadar gidiyor.
çıkmak istersin çıkamazsın.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar