bugün

Eskıden boyle mıydı ne guzel dıafon vardı basardık kırmızı tusa ses net duyulmaz arkasından gelen hasur husur sesler eslıgınde cayımızı kahvemızı ısterdık. Gece oldu mu ocakcı gelır toplardı dıafonları sabah yıne takardı. Butun samımı ılıskılerımızın ıcıne edılıyor gun be gun.

Esnaflıgın oldugu durumlardan bırıdır nıtekım.

Edıt: ılla edıtleteceksınız bana ılkokul mezunu adam ne bılsın laleler yazılısını. Benım.
6-7 yıl önce bir banka mülakatina girmiştim. Hani şu grup olanlardan. Konu da tam buydu. Teknolojinin örf ve geleneklerimze etkisi. Tabi bodoslama atladım. Vardır şöyledir böyledir diye. Kendime göre iyi geçti. Hatta hangi şubeye bile atanacagimi hayal etmiştim. Sonuç, elendim. Tabi şimdi iyiki elenmisim diyorum. Çok şükür daha iyi bi isim var. Ama teknoloji çok şey götürüyor malesef bizden. Herşey uludağ sözlük kadar masum değil.
bir ara msn'le istendiği günler olmuştu. sonradan sonraya değişti tabi. iyiden iyiye farklılaştı.
(bkz: whatsapp)
Babamin yan odadan telefon edip su istemesi kadar sacma durumdur. Aslinda mantikli ama samimi degil sorun da burda zaten.