bugün

nortwich arkadaşımız benim söyleyeceğimi söylemiştir.cidden ilk sezonla son sezonu bi karşılaştırıp balarsanız wentin nasıl kendini 2ye katladığını göreceksiniz çok fena olmuş ya inanmak istemiyordum ama ameliyat sahnesinde(s04e15) o gıdığını görünce dur bi ilk sezona bakim ne kadar fark var dedim ve baktim.4 senede 10 sene yaşlanmış resmen.perfect diye tabir eden arkadaşlar hala ilk sezonları mı izliyor yoksa aşkın gözü kördür durumumu cereyan etmekte,bir bakın derim ben.başlarda oyunculuğu eleştirilince körü körüne savunurdum ama aramıza gıdısı girdiği için bende söyleyebilirim ki sadece ses kısma ve o bakışlarla olmuyor went olmuyor. ya git oyunculuk öğren ya da gıdığını erit ama ben gıdığını eritmenden yanayım şahsen 1.sezondaki gibi olursan istersen hiç konuşma öle bakkkk...
bi çok kişiyi 4 sezon boyunca dizinin eşsiz hikayesine hapsolmaktan alıkoymuş güzel insan.. izledikçe izleyesi geliyor insanın.
kız olsa skilecek adam ama o olacak.
saçları olsa fön çekilecek adam ama o olacak.
sakalı olsa tıraş yapılacak adam ama o olacak.
müslüman olsa sünnet edilecek adam ama o olacak.
göğüs kılları olsa itina ile alınacak adam ama o olacak.

(bkz: ohaa)
gözlerini kısmasa rayban takılacak adam ama o olacak.
dövmeleri olmasa dövülecek adam ama o olacak.
burun kılları olsa makasla alınacak adam ama o olacak.
gitarist olsa solo atıcak adam ama o olacak.
futbol oynasa halı sahaya çağrılacak adam ama o olacak.
paparazziler el ele yakalamıştı geçende inanması zor ama bir başka bir erkekle yıkıldım oysa ki ne hayallerim vardı. (şaka tabi ki özel bir ilgim yok sapına kadar delikanlıyım ama öyle karizmatik gönüllerde taht kurmuş birisine yakıştıramadım.)

(bkz: sana kız mı yok)

(bkz: allah seni top etsin)
okey oynasa dördüncü olacak adam ama o olacak.
dünyadaki en güzel gözlere,en güzel sese,en güzel ellere,en güzel bakışlara,en güzel gülüşe vs. ye sahip olan muhteşem melez karışımdır. Ölünesi,bitilesi varlıktır. Allah'ın biz kadınları da unutmadığının bir gerçeğidir,bizlere en büyük lütuflarındandır.**
pelin batu olsa, ayakları gıdıklanacak adam ama o olacak.
burda olsa "what the fuck" diyecek adam ama o olacak.
hakkında bu kadar entry girilince öldü diyecek adam ama o olacak.
o olacak, bu olacak, şu olacak adamıdır. gözleri alev, saçları ayna, elleri mühendis kıvraklığına sahip, süpersonik zat.
özene bezene yaratılmış kişi.insanın 1972'li olduğuna inanası gelmiyor.yok yok kesin genleriyle oynanmış bunun.

(bkz: Türk erkekleri gitsin wentworth miller gelsin)

edit: gitmeyin yahu tamam kıyamam.alındınız mı lan?!
(bkz: kızların beklediği beyaz atlı prens)

uludağ bay sözlük yazarlarının aşırı kıskandığı yağuşuklu beyfendiciğimiz:*
(bkz: karizmanın ulaşabileceği en uç nokta)
söylentilere göre Resident Evil Afterlife'ın oyuncu kadrosunu katılan ingiliz aktör. henüz kesin değil ama büyük ihtimalle önümüzdeki yılın eylül ayında vizyonda olacak Resident Evil serisinin oyundaki orijinal senaryosu ile alakasız 4. filmi Afterlife'da göreceğiz onu. oyundan ayrı rezalet bir üçleme yaptılar, böyle isimleri kadroya katarak izlenmesini sağlayacaklar yine. wentworth miller ve milla için izlenir yine de bu film. ilerleyen günlerde resmileşir diye umuyoruz.

http://rehorror.gameriot....-casted-into-RE-Afterlife
pinhani'nin solistine benzeyen aktör.
http://ak.static.dailymot...eview/320x240/6022298.jpg
http://www.xcomment.com/g...th_miller111907014219.gif
Eğer kahverengi gözlü olsaydı kimsenin yüzüne bakmayacağını düşündüğüm ve en belirgin özelliğinin mavi gözleri olduğunu düşündüğüm aktör.