bugün

asla bir r10.net olamayacak, çoluk çocuğun ve dürüst insanlardan çok dolandırıcıların yer aldığı sözde webmaster sitesi.
davetiye gerekmeden üye olunması ile işleri kolaylaştıran kullanışlı webmaster sitesi. ayrıca sitede gerekli webmaster araçları ile ilgili bilgiler var.
zamanında takıldığım ve kendi yazıp kendi sattığım programın "virüslü" olduğu gerekçesiyle uzaklaştırıldığım ve yasaklanma sebebi olarak "umutsuz vaka" yazan sözde webmaster sitesi. Tanıdığım 14 yaşındaki çocuk moderatör ayrıca.
gereksiz webmaster sitesi, oxxi net bile daha kaliteli.
Kalitesiz işlerin ağır bastığı sözde webmaster forum sitesi.
haklı olduğum konuda; 3 gündür kayıtları inceleyecek, hatta şikayet ve grup başlığı altındaki tahrik mesajlarına sessiz kalan ama üslub diye 20 gün uzaklaştıran yönetime sahip.

çoluk çombak bir şeyler oynuyor sanki? adam hakaret ediyor bana, tahrik ediyor 3 gündür ve yönetim olarak seyrediyorsun kayıtlar elindeyken ama gelip üsluba takılıyorsun ve 20 gün ban atıyorsun.

orada kaç üslub var acaba çoktan banlemen gereken? grup başlığı ve şikayet başlığım altında?

özetle; komik ve ciddiyetsiz yönetimleri var çünkü haklı olduğun halde zorla iş yaptırıyorsun.

20 gün sürem uzar yada açarlar bilmiyorum ama kalitesiz bir iş ortaya koyulduğu belli.

üçkağıtçı olup ve milleti tahrik edip, sitede ban yememek lazım. dürüst olunca acımadan ban çakıyorlar.
davetiyesine ihtiyacım olan site.

varsa hayrına.
davetiye sistemine geçmiş oyun parkı hayır sizin neyinize davetiye bi kere o mal gibi logoyu değiştirin dediğim ucuz site.
güncel Önemli Başlıklar