bugün

nadir görülen bir durumdur. zira 1.3 megapiksel insanı ne kadar güzel gösterebilir ki?
ayrıca isviçreli bilim adamları webcam açınca güzel gözükebilecek kızların webcam açma eğilimleri olmadığını gözlemlemiştir.
(bkz: halusinasyon)
camı Melissa Theuriau'nun açması halinde gerçekleşecek olay.
(bkz: (web)cam güzeli)
(bkz: kinder süpriz yumurta)
(bkz: webcam acan kizin insan çıkması)
(bkz: lotoda 6 tutturma olasılığı)
kafa o kadar güzelken cam'i açabilmiş olmak bile büyük bir başarıdır. kızın güzel gözükmesi zaten olayın akışının doğal sonucudur. kafanın o kadar güzel olmasıyla beraber avatarı hareket eder görüp cam açıldı sanmakta ihtimaller arasındadır.

olm ya gerçekten güzelse?
(bkz: yok öyle birşey)
baharda beli kırılana kadar tarlada çalışan insanın yazın sonlarında emeğinin karşılığını aldığında yüzündeki sevinç ifadesiyle aynı tepkiyi veren şahıs.
inanılmaz tesadüflerle karşılaştığınız ve arkadaşlık babında gecelerce sohbet ettiğiniz, beraber gülüp hüzünlendiğiniz, ve en önemlisi hayat hakkında beraber hayal kurabildiğiniz kişinin, bir gün;

- hehe ben tahmin ediyorum zaten seni
-- bakalım tahminin doğru mu, açıyorum kamerayı
- hehe aç aç hehe
-- işte beeeen
-
-- nerdesin?
-
-- orda mısın geldimi görüntüm
-
-
-
-

(bkz: evlen benne)
öncelikle webcam açanın kız çıkmasını gerektiren hadise. ondan sonra güzellik kriterlerine göre değerlendirilir. ki buradaki güzellik kriterleri el ile olan ilişki döneminin uzunluğu ile doğru orantılıdır.* yıldız tilbe bile güzel gelebilir belli bir süreden sonra. *
boşuna gelin güvey olmamışık duvağıda kaldırdın mı gersini düşünme camda bile olur o iş.
http://galeri.uludagsozlu...nimaklimagelmisti-357760/