bugün

Önerileri okuduğumda güldüğüm yazarlardır.
Vücut geliştirmeyi çok yanlış anlamışsınız siz.
%30 antreman %70 beslenmedir. tekrar ediyorum %70i beslenmedir. adam gibi beslenmeden ağırlığın kralını kaldırsanız bi b.k olmaz. olmazsa olmazlar:
-sabah yumurtası
-spor öncesi ve sonrası karbonhidrat ve whey
-spordan yarım saat sonrası sağlam bir öğün
-gece kazeini.
bunları yapmayan arkadaşlar boşuna kendini yormasın bi s.k olmuyor.
Kız için yapan yazarlar var ise yol yakınken vazgeçsinler, zira bu spor kız için yapılacak bir spor değildir.
+1 imle katildığımdır. iki yıldır duzenli olarak yapan birisi olarak kız için bu işe girişenlere diyorum ki boşuna kalabalık yapmayın çünkü tünelin ucu bombok yere çıkıyor genelde.
yazın lan beni de. ama ben daha yeni başladım, çok toyum.

zaten öyle hayvan gibi bir vücut falan istemiyorum, sağlık için yapıyorum. *
Bir tanesi az önce göğüs-arka kol çalışmış sonra lokantaya gittiğinde pilavdan böcük çıktığı için bir miktar aç kalmıştır.
Türk kası modasından vazgeçmiş çağdaşlaşan toplum alameti.
Şahsım.
kız tavlamak için gidenlerdenim.
2 yıl öncesine kadar bendim.
19 yıldır aralıksız yaptığım eylemdir.

evet yanlış duymadınız, tam 19 yıldır. 19 yıldır beynimi geliştirmekle meşgulum.

beyinde vücudun bir parçası değil mi?

(bkz: beyin bedava)
1 yıl gittim amk . bir boka yaramadı. hocaya gittim hocam benden önce gelenler izbandut gibi oldu amk ben hala çelimsizim ne yapcaz dedim . dedi ki protein tozu içcen izbandut gibi olmak istiyorsan dedi. dedim tamam içelim dedim kaç para dedim 300 tl sana takım getireyim dedi eyvallah kalsın ben yumurta kırar içerim ve o gün ayrıldım o yerden.
aralıksız 2 yıldır yaptığım ondan önce 1.5 yıl yaptığım spor dalıdır. en zor sporlardan biridir.

bu başlık altında yerimi almamı sağlamıştır. evet ben yapıyorum, hemde 70kg türkiye yedincisi oldum.

(bkz: profesyonel sporcu)
o kadar zamanı nereden buluyonuz lan ?!. diye soracağım yazarlardır. ayrıca böbrek problemleri olanların yapmamasını tavsiye ettiğmdir. proteinüri ye sebep olmakta fazla efor.
vücut geliştirmemin yanında dans, basket ve yüzme ile uğraşıyorum boş zamanlarımda.
vucüt geliştirme yanında dövüş sporlarıda yapıyorum. kavgada hangisinin işe yarayacağını anlatabilirim.

not: eksi oylayana gösterebilirim.
internet dünyasında olduğundan vücut geliştirme için de muhtemelen sanal salon misali http://bodyforumtr.com adresinden faydalanan yazardır.
profesyonel olarak bu işlerle uğraşmaktayım. sırf bu spor yüzünden 39 kiloya kadar düştüm. fırtınalı havalarda evdeyim.
anket tarzı gereksiz başlıklar açarak vücut geliştirmiş olabilirler.
aşağı yukarı 18 aydır uğraşıyorum bu da kanıtı;

http://www.hafif.org/imaj/LeSorcier/pofffs.gif
40 cm başka bişeye sahip terekeme.
vücut geliştirme ha? hani şu kızların bayıldığı şey. buraya "ben yapıyorum" yazan yazarlar karizma yapmış olacak mı? olcak biraz tabi. o kadar ağırlığın altına girmiş adam. o ben miyim? yok lan daha 12 kiloluk damacanayı taşıyamıyom.

ama bilsek iyi olur lan. iki de bir mesaj atarız. hacı bench ne? press ne? kavgada işe yarıyo mu lan harbiden? kızlar bakıyosa biz de başlayalım hiç durmayalım. yaza kadar hayvan olur muyum? şeklinde.

olsun böyle bir başlık bence.