bende tam tersi işleyen durumdur. beyin geliştirmesi lazım.
fiziken kendini geliştirmekte mübalağa edenlerin ruhen fakirleştiğini gördüm.
Kızları bilmem de erkekleri birbirine ilgi duyuyor.
bir bilinmezli denklem. görcez bakalım.
vi klarnet calan sarapci koala nın dediği gibi, sürecin başında olanlar, hemen kolları azıcık şişenler değil. Ama şöyle en az 3 ay hakkını vererek çalışmış bir vücutta gözle görünür gelişme olur. Çalışılan vücut da göbeği salmış, memeleri şişirmiş, dar omuzlu değilse göze batarsınız söyleyeyim.

Tabii bir de şunu da unutmamalı. Çok doğal bir sonuç olarak sağlıklı vücudu olan ve düzenli spor yapan kişinin özgüveni yükseliyor. Bu yükselen özgüven pısırıktan fırlama yapmaz ama davranışlara yansır ve bu fark edilir kızlar tarafından.

Ama şöyle bir tuzağa düşmeyin, kızlar ilgi gösterir diye bu iş yapılmaz. sonuçta sizi bağlayan bir süreç bu ve sadece bunu yaparak ilgi elde etmekle bitmiyor. siz o ilgi anlarını, dikkat edin an diyorum, yakalayacak ve bunun üzerine iletişimi ilerletecek düşünce yapısında değilseniz boşuna uğraşmayın. Önce sizinle ilgilenen kızların farkına varabiliyor musunuz, farkına varırsanız iletişimi kurabiliyor ve bunu ilerletecek adımları atabiliyor musunuz buna bakın. kız yok ki diyorsan göremiyorsun, var ama bana ilgi göstermiyorlar diyorsan göremiyorsun, hepsi kapılmış diyorsan göremiyorsun, ben yakışıklı değilim, şu değilim, bu değilim, muhabbet kuramıyorum... göremiyorsun kardeşim. istediğin vücudu yap işe yaramaz. tamam bakışları kendinde toplamak güzel bir his de, aradan zaman geçip bunları sonuca dönüştüremediğinde daha kötü dibe vurursun.

son olarak, sonuca ulaştırmak gibi bir düşüncem yok diyorsan; kendine yalan söylüyorsun. teamüller, önyargılar, örf adetlerin sıkı baskısı altındasın, red yemekten hatta küçücük bir olumsuz yanıttan öcü gibi korkuyorsun. hiçbiri değilse gerçek söylüyorum profesyonel yardıma veya cinsel tercihinin doğru olup olmadığını sorgulamaya ihtiyacın var.
Boyu uzun olanlara ilgi göstermediklerinden eminim fakat bu soruya olumlu yada olumsuz cevAp versem yüzde 50 yanlış bilgi vermiş olacağım. Bence konuşkan ve esprili erkekler daha çok ilgi görüyor gerisi yalan.
önce vücudunu geliştir, ondan sonra bu soruyu sor diye cevaplanası soru. Bu iş ciddi bir emek ve bilgi ister. Sadece Karşı cinsin beğenmesi için yapıyorsan muhtemelen bir süre sonra sıkılıp bırakırsın. Bu sporu yapmak aslında oldukça keyiflidir. protein, aminoasit, karbonhidrat ve testosteron hakkında bir sürü yeni şey öğrenirsin. Yulaf ezmesi, yumurta, süt, lor, protein bar ve ton balığı ile eskisinden daha fazla haşır neşir olursun. Protein toznunun aslında peyniraltı suyundan yapıldığını öğrenirsin. Asıl zararlı olanın steroid olduğunu öğrenirsin.
bacı gibi gördüklerinden evet dir.
Amk ben evde calusiyorum salona falan gitmiyorum. Kas degil fit takiliyorum yani. Ve o tassak kokulu salonlarda 200 bench basan gebeslerin birbirine hallendiklerini dusunuyorum.

Edit: bana amele diyen dusuk iqlu gay arkadasim; erkek gotuyle ilgilenmiyorum bir. Kasin kutlesinin amina koyim yag endeksi realitesi var. Pardon da siz o kas yigintisiyla oldugunuz yerde bir tur donene kadar 3 yumruk yiyip yigilmis oluyorsunuz. Beyin yetmeyince vitrine yukleniyorsunuz tabi acinilasi gebes ibneler.