bugün

aylik degil, haftalik. 11 tl degil, 12 tl. adam gibi bilgi verin lan. bi de bana derler sozlugu sikiyor diye, bilgi de veriyoruz iste laleler.

edit: ayrica 1 gb adil kullanimdan sonra nerdeyse baglanti yapamiyosunuz.

editplus: eheehehe, ne vuruyonuz ya ben yeni aboneler icin konustum.
ptt nin aylık 14 liraya sınırsızının yanında haftalık onbir lira ağır kerizlik olsa gerek paketi.
eski aboneleri olarak üyeliğinizi iptal etmemişseniz ayda 11tlye kullandığınız sınırız tarifedir. Yaklaşık 2 yıl önce bitti fakat siz iptal etmediğiniz sürece her ay yenileniyor ve düşmüyor. Tabi 250 mb sonrası snde 24kb oluyor yani video falan anca 144p.
ayda 11 liraya yenilenen paket.
Zamanında kullandığım, iptal ettiğim ve şimdi almak isteyipte alamadığım pakettir.
vodafone un sınırsız internet paket mi varmış? hem de 11 tl ye ?
Haftalık sınırsız paket sanırım.
ilk çıktıgında aylık 7 tl olan yapılan zamlarla şuan aylık 13 tl'ye kullandığım paket.
halihazırda kullandigim internet paketidir hızı ise izdiraptir lakin sadece disarda kullandigim için yeterli oluyor.
Aylık cepnet paketidir. Zamanında alanlar iptal ettirmediği sürece kullanabilirler. Hızı yavaş ama sınırsız işte. Kota derdi yok.
3 sene laptobumda kullandım. Aşırı yavaşlayınca iptal ettiğim pakettir. 3 tanedir cepnet100, cepnet 250, cepnet500. Hepsi üye alımına kapalıdır.