bugün

ödevlerini yapmayı kafana koymak. finalde ne kadar çalışacağını hesaplamak peki sonra.
ilk yapılacak olan bundan sonra düzenli çalışıcam abi klişesini tekrarlamaktır.
"siktir et aga zaten hocalar finallere göre not veriyor" demektir. baktın o da olmadı, "salla yea bütte hallederiz herkes bütte geçiyor biz de geçeriz"
finalde geçerim nasıl olsa düşünceleri başlar. o da olmadı bütünleme. son çare tek ders sınavı.
Keşke vizenin bütü olsa; şeklinde düşüncelere dalınır/isteklerde bulunulur.
Vizeden düşük alınca ha büt ha final... ne farkeder. Finalde yapamadığını bütte mi yapacaksın yiğido?
hala calismamaktir. ilk vizen otuzsa, ikinci vizen haftayaysa, yuzsuzluktur ayni zamanda bu.
finalden 100 almayı hesaplamaktır

14+100=114
vizenin yüzde 40ını alırsam finalin %60 ı 66 yapar.
bitmiş haziran;
https://www.youtube.com/watch?v=QTExO3H4MEc
Finale giresiniz kalmaz. Mesela öyle 1 dersi eledim nasıl olsa kalacağım diye. O değil işin garip tarafı vizesinden 81 aldığım dersin finali var yarın ve ben geçip geçemeyeceğimden şüpheliyim. Ondan bile umudum yok gibi bir şey.
Bir dersin vizesinden 15 alıp finali için iki hafta öncesinden çalışmaya başladım. Düşük alırsam güzel yüksek bi mekan bulmam gerek.
depresyon moduna giriyorum genellikle son zamanlarda özellikle çok kötü sonuç beklemediğim sınavlar ise.
Vizeden rakamla 1 yazıyla bir aldıktan sonra bir daha derse girmedim.
Eğer aldığım not 30'dan aşağıysa diğer derslere girmiyorum aq.
Üstüne birkaç daha kötü haber almamla iyice çıkmaza girdim. Bir sürü derdim oldu hangisini düşüneceğimi düşünmekten üzülemiyorum.