bugün

tanım: tembel öğrencinin gaza geldiği yegane andır.

koca koca haftalar geçti. dersi de takip etmedim. son anda aldığım sağlam tüyoları değerlendirip iki dakkada yalayıp yuttum. ama yetmiyor sevgili sözlük. "sorarım, ederim" diye titizlikle tutulan notları ezberlemek yetmiyor. çünkü hocalar da futbolcular kadar doksana takmayı seviyor.

soru: i,stiklal mahkemelerinin kuruluş amacını, kuran kadronun amacını, örgütleniş biçimini, mahkemenin tüzüğünü, mahkemede konu olan önemli davaları, mahkemenin sonuçlarını yazınız. kuranların ebesinin çorap rengini, analarının kızlık soyadlarını yazınız ve o dönemde japonya'da kurulan komandit şirketlerin vergi ziyaı borçlarını günü günüğne hesaplayarak italya futbol ligine etkilerini tartışınız.

(bkz: bi de domalayım mı)

yok hacım. vizem bok gibiydi. hadi artık nasip finale. gelcem lan derslere. söz.
akabinde eğer hukuk fakültesinde okuyorsanız ve de tabiki kalabalık bir anfide,ulan madem yapamıyorum sınavı,şu kızı keseyim bari herkes hazırda eğilmiş yazı yazarken der ve bir daha hiç göremeyeceğnz kadar net bir görüntüsüne ulaşırsınız kızın bir saatlik süre zarfında.