arabanın patlamasına bile sebebiyet verir.
olmayacak olandır. vites caaarrtttt diye bir ses çıkarır ve geçmez. sizinde arabayı parçalama hayallerinizi suya düşürür.
(bkz: sonra bir ışık gördüm)
Girmez koçum öyle demir vardır vites kutusunun yanında zorlaman gerekir.
(bkz: abi aya bak kamyon farı gibi)
Hareket halinde değilseniz bi sikim olmaz.

Not : denemedim.
Araba esittir perttt...
şanzumanla cinsel seks yapmaktır. zaten ismi de kadın ismi gibi. şanzuman-asuman, anladın?
bilerek olması imkansız sonuçta, olur da çılgın bir anındaysanız ve R ye takarsanız olacaklar hakkında tahminlerim bunlar:

öncelikle 5. viteste o hızla giderken R ye takılması imkansız bana kalırsa. çünkü şanzımandaki çark sağa doğru dönerken, siz sola doğru döndürülmesi gereken çarka bir anda geçmeye çalışırsanız, sağa doğru 5. viteste o hızda dönerken geçmez, zorlarsanız herhalde şanzımanı ve dişlileri dağıtırsanız. bu dediklerim tamamen tahminsel.

https://www.youtube.com/watch?v=DLHeBV6lyNQ

(bkz: 120 ile giderken geri vitese takmak)
irlandalı abimiz teke tek davet etse aksaray esnafının yapacağı eylem.
mantıklı bir insan yapmaz.
(bkz: rokete takayrum)
Aracı 6 vites sanıp 6 ya bi takayım ya dedikten sonra yapılan ilk hareket.
istediginiz kadar deneyin yapamassiniz.
5. vitesten sonra tabii ki "rally vitesi"ne geçilir. siz öyle yapmıyor musunuz?
araba sabit haldeyken beşinci vitesteyse neden olmasın ?
arabayı bırak. bisiklet sürmee devam et. zira artık bir araban olmayacak o dakikadan sonra.
Otomatik vitesli arac kullananlarin pek merak etmedigi sonuctur. Ehehe viskim nerde benim?
işte bunlar hep ekşi hırsızlığı.
düz viteste istesen de geçiremezsin, dişliler birbirine sürter, acayip bir ses çıkar. şanzumana elveda.

otomatik viteste ise -bildiğim kadarıyla- çoğunda bunu engelleyecek bir sistem var. yani r'ye alsanız bile geçmiyor. ama yine de denemeyin tabi.
Bizde r olmaz kardeş.
Tam Türkiye'nin hali gibi; 19 Mayıs 1919'dan bu yana son sürat giderken 2002 yılında "R"TE'ye taktık darmadağın olduk, Ufak tefek aksamalarla da olsa gayet yolunda hızlı bir şekilde ilerleyen arabanın durduk yere A..na koyduk...
Geçmez, geçerse şanzıman parçalanır, motor ön kaputtan fırlar.
(bkz: vites kutusunu ele almak)
araba da olmaz insanlarda oluyor. atarın tavanında vites beşte son hız giderken köşeden irlanda abinin çıkması ile yapılan r görülmüştür.