Sarhoi eden Acı bir kola oluyor başka bir esprisi yok, sade soda ve viski karışımı çok daha kötü.
Hiç kolayla karıştırıp içmedim. Tadı nasıl oluyor acaba?
Midesizdir.
görmemiş cahildir. evet.
alkol kullanmayan koçların yapamayacağı eylemdir.
O viskiye yazık etmeyin verin ben içerim.
içsin isterse içine deve sidiği katıp içsin kendi keyfi bilir...
bence viskiyi piç etmektir. çünkü viski, viski tadında olduğu için tercih edilen bir şey.

he kesinlikle kola ile ayrı güzel oluyor , ki ben de ekstra bir durum olmadıkça viskiyi kolayla tercih ederim.(sanki her iş çıkışı viski içiyoruz amına koyim, yılda iki-üç kere belki)

sonuç olarak genelde kola katarak içen biri olmakla birlikte , kola katarak içmenin viskiyi piç etme olduğunu düşünüyorum. daha önemli konular tartışmak için kaydolmuştum bu sözlüğe ya :D
Tabir-i caizse metal aleminin en taşşaklı adamlari yaparken bunu (bkz: dimebag darrell) (bkz: blacktooth) (bkz: ian lemmy kilmister) liseli işi demek biraz saçma gelmekte zira damak tadı denen şey içkide de kendini belli eden bir şey.
Nasıl içiyonuz lan?ben asla,hayatta içemem.
muhtemelen daha önce viski içmemiş kişidir.

çoğunlukla liseli olurlar.

kolayla karıştırınca içkinin sertliği azaldığı için yapıyordur.

bir de ortamda viski içtim der.

hadi lan oradan.

edit: çoğunlukla.

benim de yaptığım eylemdir. tadı daha güzel oluyor tabi ki.
Nasıl seviyorsa öyle içen insandır. Ancak boşa masraf yapmaktadır. işin içine kola karışacaksa ucuz bir brandy ile de aynı tadı yakalarsın. Bu arada j&b için sek için de görelim falan denmiş, bu kadar atara gerek yok. Talisker, lagavulin i sek içen biri olarak, -ki başka türlüsü asla olmaz- j&b ney lan?
Jack and coke kavramını benimsemiş insandır. Fakat jack daniels'in de balon şişirilme bir viski oluşundan dolayı ağız tadı olmadığından hor görülmemelidir.
Kolaya yazik ediyordur.
Viski dedigin 5 para etmez icki su'dan baskasini hak etmez.
Hatta su bile fazla, dondurup buz olarak sokmak lazim icine.
normal insandır. he amk he hepiniz gurmesiniz, her saniyeniz likörlerle, viskilerle geçiyor. viski sik içilir tımım mı? istersem ayrana katarım amk sana ne? vereceksin bu piçe j&b'yi içsin sek, görsün ebesinin terrakesini.
viski tek buz yada bir çorba kaşığından fazla olmayan soda veya suyla inceltilerek içilir.

onun dışındakiler cinayete girer...

ancak bir parantez açmak gerekirse piyasada viski diye satılan jb, johnny walker, chivas regall gibi viskiler kokteyl olarak içilebilir. bunlar viski ile kolonya rasındaki skalada kolonyaya viskiden daha yakın içeceklerdir. kötü sctch ve bourbonları enerji içecekleriyle tüketebilirsiniz...

kaliteli ağır malt viskileri, bourbon viskiler, goose, ballantines'ın bazı ürünleri, haig'in bazı çeşitleri ise en fazla buz, soda veya su ile içilir.

sert gelir içemem diyen de viskiyi ziyan etmesin kaçak votkalarla bişiler karıştırıp içsin...
normal insandir, içebilir. ama o içtigi seye viski derse ayib etmis olur. o artik viski bazli bir kokteyldir en fazla.
biranın yanında da fıstık yer bu göt.
deyim yerindeyse viskiyi piç eden insandır.
benim lan o. öbür türlü çok ağır oluyor be gitmiyor meret.
viski nin amina koyan eylemdir. bu ara kolanın da amına koyan eylemdir. iki buz at içine iç arkadaş. yanına badem birde bitter.
orospu çocuklarına dert olmuş insandır. ulan bırakın adamın peşini da! belki de ömründe ilk defa görüyordur ve sek içerek hızlı tüketmek istemiyordur. belki de tadı öyle hoşuna gidiyordur sizene lan! sorsam hepiniz özgürlükçüsünüz amına koyayım, adamın viskisine kadar karıştınız halbuki...
viski dediğin sek içilir lan ne kolası mk yanında olsa olsa sadece yüzde seksen bitter olur başka da bişe yakışmaz.net.
Viski adabını çözmüş kisidir. Biskinin o ketum tadı da hafifletilmiş olur.
geneli sek daha iyi ama geçenlerde karşılaştım bu durumla ilk bardak redbulla karıştırıldı 2. kola ile karıştırılıp verildi işin ilginci hoşuma gitti. isteğe göre de içilebiliyomuş.
neden olmasın.