bugün

virtua tennis 3 ile kendine hayran bırakan serinin son oyunu.

Wii ps3 ve xbox360 sürümü satışa sunulmuştur. pc sürümü için rapidshare accountlarımız hazırda bekletilmektedir.
grafikleri oynanabilirliğiyle çok iyi bir oyundur ancak set araları ve maç sonu demoları çok vasattır.
pc için çıkış tarihi amerika'da 30 eylül olarak belirlenmiş oyundur. avustralya'da ise 18 haziran'da çıkmış olduğu yönünde iddialar var.

(bkz: ebenin amı ali sami)
pc clonedvd versiyonu malum yerlere düşmüş oyundur.
ati ekran kartında, virtua tennis 3 gibi vt2009.exe hatası verecek olursa, pek çoklarının intihar sebebi olacaktır kendisi.

amazon'dan siparişini verip 100$'a getirteceğim oyun demeyi çok isterdim ama torrentten bile çekemiyorum ben. o derece. hani çekeceğim de, sinirleniyorum muntazaman, insan bir açıklama yapar onca şeyden sonra, "ati'de neden çalışmadım?", "otuz bin kadınla nasıl birlikte oldum?" diye sss hazırlar. allah belanı versin sega.
kardeşi gibi, ati'lerde çalışmayan allahın belası.

sokayım öyle işe. gareziniz mi var ati'ye, niye ati mna koyim?
2003 versiyonundan sonra kendini geliştiremediğini gördüğümüz oyun. yapay zeka saçmalıyor bazen. *
ataride oynadığım tenis oyunlarından bile daha fazla zevk almışımdır. oyunun zorluk dereceleri ya çok zor ya çok kolay kaçıyor. ortayı bulamayınca insan haz etmiyor efendim.
(bkz: jelena jankovic nerede allahsız)

oyuncular şu şekilde;

men/atp: roger federer, rafael nadal, andy roddick, andy murray, novak djokovic, james blake, juan carlos ferrero, david ferrer, tommy haas, mario ancic, david nalbandian
female/wta: ana ivanovic, maria sharapova, daniela hantuchova, lindsay davenport, venus williams, amelie mauresmo, anna chakvetadze, nicole vaidisova, svetlana kuznetsova
legend: tim henman, boris becker, stefan edberg