bugün

çok matrak sıpaydı yav. istanbuldaki porto maçında beşiktaş taraftarının yanına gidip üçlü çektirmişti ahaha. ama saatli bombaydı.
özlüyoruz yalan yok.
Beşiktaş'ın love ve Negredo adlı iki kazmayı yollayıp sene sonu Demba bana ile birlikte alması gereken futbolcudur. Bu sene takımda olsaydı Beşiktaş bu sene şampiyonluğu garantilemisti.
Kulübü porto ile 1 yıllığına beşiktaş'a kiralanması üzerine prensipte anlaşılmıştır. Artık babel daha fazla tek başına sevinmeyecek.

yeniden gelişi ile babel'in omuzu havada kalmayacak.

ayrıca geçen yıl porto formasıyla 24 gol attı 5 asist yaptı. ligin son 10 maçında neredeyse forma giymedi. hoca ile sorunları vardı.
Geri gelen balon. Evet.
geliyor kara yılan .
şanlı beşiktaşımızın yeni transferidir.

renklilerin algı operasyonuna kanmayın. bedavaya kiraladık.
Galatasaray ile adı anılan kara boğa. Falcao ve Modeste olmazsa ciddi olarak düşünülüyormuş. Bence Gomisin yerini tutmaz ama iş yapar. Kesinlikle iyi bir golcü.
gs lokomotif maçının özetini izlemiş şu an çıplak elle mermer tokatlıyomuş.. en az 2 gol atar gsye.
adı galatasarayla anılan siyahı forvet.

hadi bakalım
şampiyonlar ligi forvetlerimize bakın

vedat muric
vincent abubakar..

artık realle eşlesirsek dua ile gol atmayi deneriz...
Vincent Aboubakar.. Gerçekten Beşiktaş camiasında bu adamı istemeyen salak var mı acaba..
ya bjk'ye gelir ya gs'ye.
eskiye neden bu kadar özlem var bilmiyorum. gelse ne olur gelmese ne olur? eğer bjk'yi abu kurtaracaksa kalsın porto'da
Hoşgeldin gırnatacı.

Bu sene büyük beklentisi var beşiktaş taraftarının senden.
ebubekir reis sapladı. o nasıl bir dribling öyle.
An itibariyle bilezik gibi geçirmiştir.
Sal bunu serengetiye aslan maslan bırakmaz avlar yer alayını.
(bkz: fener zenci sever).
jübilesini siyah-beyaz formanın içinde yapmalıdır.

t: her zenci gibi fener sever.
görsel
Ebu Bekir iyi topçudur. Güzel müslümandır.
Üzümlü kekim benim. Umarım önümüzdeki 5 sezon meşitaşımda kalırsın.
kabilesini sevdiğim kara boğam.
dizleri bitmiş, kronik sakatlığı olan futbolcu.

keşke hepsi böyle sakat olsa.