1. 1.
    oldukça güzel bir tasarıma sahip olan video palyaşım sitesi. hd video desteği olan, video oynatıcısının tasarımı oldukça sade olan, haftalık 500 mb büyüklüğünde video yüklenmesine izin veren, video biçem desteği muadillerinden daha geniş olan şukela bir video paylaşım sitesidir. sahip olduğu çalışma ortamı için şu videoyu seyredebilirsiniz: http://vimeo.com/173714

http://vimeo.com/
    3 ... lync
  2. 2.
    tasarimiyla olsun icerigiyle olsun log in olup saatlerce icinde kaybolabileceginiz sonunda ulan yarin bi hd kamera aliyorum akiyorum sonra dedirten video paylasim sitesi.
    1 ... broadcastonwax
  3. 3.
    kullanışlı ve hızlı bir video paylaşım sitesidir.
    ... recaner
  4. 4.
    yerli yabancı pek çok sanatçının içinde bulunduğu video paylaşım sitesidir. hızlıdır, görüntü kalitesi daha güzeldir ve 1mb bağlantı ile hiç takılmamaktadır.
    1 ... fuck yourself
  5. 5.
    harika bir tasarımı bulunan ve içeriği daha fazla olsa youtube yi sollayabilecek video paylaşım sitesidir. çok kaliteli videolar yayınlanmaktadır. amatör yönetmenlerin yaptıklarını izleyebilirsiniz. ve benim gibi yönetmen olmak istiyorsanız benden fazla olarak kameranız varsa hemen üye olup orada eserlerinizi paylaşın.

geçen gün zakkum - anlıyorsun videosunu seyredecektim ama video aşırı derecede takıldı ve seyredemedim. kimsede takılmıyormuş ne kastın var lan bana.
    3 ... ustume iyilik saglik
  6. 6.
    mozilla firefox la görüntü kalitesi yüksek videolar indirilebilecek sitedir kendileri.
    tabi içerigide bay iyidir mesela.
    ... torreg
  7. 7.
    çok ilginç ve güzel videoların bulunduğu sitedir.
    ... loversgrief
  8. 8.
    Dilerseniz size video' yu indirme imkanı da sunan, hd videolar yükleyebileceğiniz veya izleyebileceğiniz, cam karşısında sululuk yapanların pek olmadığı güzel video paylaşım sitesi.
    1 ... barkod
  9. 9.
    çok kötü bir arama motoru olan site. vimeo da aramaya inanmamalısınız. aradığınız videoyu tam ismiyle yazarsanız belki.
    2 ... ne desem bos
  10. 10.
    database i büyüme aşamasında olan ilerinin hit sitelerinden.
    ... maddox