bugün

vatan toprağı binlerce liralık ayakkabısını ve pantolonunun paçasını kirletir endişesi ile dizlerine kadar galoş giyen kişidir.
görsel

korkma babuş, o topraklar şehit kanıyla sulandı, kutsal topraktır o bastığın.

yarın gideyim de kendi tarlamda yatıp yuvarlanayım, o toprağın mis kokusunu ciğerlerime çekeyim bari.
kuşkusuz ki tam bir ümmet erkeğidir.
bunun gibilerin beton kemal dediği "adam"sa dillere destan şıklığına rağmen tereddüt etmeden o toprağa bağdaş kurar otururdu.

görsel
Ümmetçilerin vatan olgusu olmadığından liderin pek şeyinde olmayan mevzu.
bu hırsız ve tecavüzcü dincinin beğenmediği atatürk

https://i2.wp.com/kucukce...x507.jpg?resize=800%2C445

görsel

bu da ümmetin reyizi, asrın lideri.

görsel
traktör tarım ve orman bakanlığınınmış. ben bir çiftçinin sanıyordum. her şey yapmacık abi.
gereksiz bulduğum bir eleştiri.
ilgili şahıstan bağımsız yorumluyorum; oradan bir toplantıya geçecek olabilir, başka bir yerde bulunmak durumunda olabilir, yedek ayakkabı ve takım kullanmak yerine böyle bir tercihi olmuş olabilir.
onu da geçtim, belki kendisine orada başkaları vermiştir, çamurlu yerlerden geçeceğiz, giyin çamur olmayın diye.

bir Atatürkçü olarak, yaptığımız eleştirilerin de akıl ve bilime uygun olması gerektiğini düşünüyorum. şehit kanıyla sulanmış sen nasıl basmazsın diyerek eleştiriyi haksız ve yersiz buluyorum.
bu hırsız ve tecavüzcü dincinin hiç beğenmediği

sürekli şikayetçi olduğu ; atatürk

görsel

bu da islam ordularının başkumandanı ve halkın adamı ;

görsel
Koskoca cb Sizin benim gibi toza toprağa basacak değil ya...
Yazıklar olsun sırça köşklerde yaşayanlara ve halka dokunmayanlara. Şüphesiz balikesirli sinirlendi.
höhhhh.

(bkz: derdinizi sikim)...