bugün

yaşadığı ülkenin ekmeğini yiyip, suyunu içip, osssura osssura yatıp; sabah kalktığında da eline molotofu alıp, sağa sola atan, ülkesine zarar veren fare suratlı, insan görünümlü hayvanlardır. *
"Vatan sızlar, vatan sızlar
Vatanım da vatansızlar
Kulak ver bak şu toprağa
Altındaki yatan sızlar."
sosyal medyayı, sokakları, üniversiteleri her yeri örümcek ağı gibi sarmış gereksiz insanlardır.
kendinden olmayanı hain ilan eden kimselerdir.
yaptıkları resmen bölücülük.
vatan hainleri; elinde türk bayrağıyla nükleer santral grevi yapanlara saldırmaktır. vatan hainliği: iztuzu plajının ranta çevrilmesine engel olmak isteyenlere desteğin zerresini vermemektir. vatan hainliği evinde öylece oturup, sadece toplumsal eylemlerde ''şerefsize bakya polisle ne alıp veremediği var'' diyip türk bayraklarıyla, tekbir nidalarıyla insanları linç etmektir. kısacası vatan hainleri bu ülkenin (şarkılarında da denildiği gibi) ırmağının akışına ölürler ama o ırmağı koruyanda onların saldırdıkları yurtseverlerdir. şimdi siz vatan hainleri, vatan hainliğinizi bilin ve çenenizi kapatın!
https://www.facebook.com/...89376/?type=1&theater

sağ yukarıdan "ileri" diyerek bir kısmı görülebilecek liste.

unutulmayacaksınız.
bugün italyanların galibiyetine zil takıp oynayanlardır, futbol için vatanını satar bu haysiyetsizler.
Fransızları mı destekleyelim.
Türk takımının Avrupa kupalarından elenmesine sevinenlerin tümüdür. Hepsine yazıklar olsun.
Ülkemizin hatırı sayılır bir kısmının bitki örtüsüdür.
Bütün bunların anasını bacısını sikeyim.

Ayrıca üzerindeki formada Türk bayrağı olan takıma fransız diyenin de gözünü gözlüğünü ıRzını mesebini olmuşunu olacağını sikeyim.
siizii gidiii vatan aineleriii sizii .. cızz yaparlr sizi bak demedi demeyn .
Akp'li kesimin tamamıdır.
Hırsızlık, yolsuzluk herşey var.
bir türk olarak bir fransız takımının elenmesine neden üzülmem gerektiğini anlamadığım durum.

fransızsın, fransız kalacaksın!
istediği takımı tutar insan, bu sebeple vatan haini sayılamaz. lan galatasaray'ı tutmadık diye mi vatan hainiyiz? güzel güzel elendi işte.
işte bu tip insanlar birbirlerine maç çıkışı satır döner bıçağı ile saldırıyor. Ulan bu bir oyun insanlar zevk almak için izliyor ve oynuyor. Bak oynuyor. tekrar söylüyorum oyun! Vatan savunması yapmıyoruz. Italyan uçağı bu taraflardan geçmiyor ki düşürelim.
Aslında üzülüyorum bir Fenerbahçeli olarak ama lu sözlükteki mına koduğumun dingillerini görünce bastırıyorum bunu. Ulan mına koduğumun andavalı Beşiktaş'ın, Fenerbahçe'nin ne alakası var şimdi? Yenilen sizsiniz de bu nasıl bir mallıktır ki "siz 8 yediniz" gibi laflar ediyorsunuz. Allah allah. Böyle dingiller nasıl yaşıyor lan. Nasıl bir hayat yaşıyorsunuz mına koyim.
genellikle kendilerini vatansever addedip sağa sola vatan haini yaftası yapıştıranlardır. Vatana bunlardan fazla kimse zarar vermemiştir.
Bu milletin içine " ırkçılık illetini " atanlardır. Bu milletin dinini yasaklayarak cahil kalmasına; feto ve sahte şeyhlerin kucağına düşmesine sebep olanlardır.
hdp ye oy verenler yani bebek katillerine arka çıkanlar .

ve hdp ye geçtiğimiz seçimlerde oy veren bir kısım cehapeliler .

bedelini çok ağır ödeyeceklerdir .
askere göndermemek için elinden geleni yapan siyasi liderlerden başkası değildir gözümde. problem onlarda değil bizde ama.
buyrun efendim aşağıdaki linkte yazanlar olabilir:

(bkz: türkler unutmayacak/#29711673)
Hdp denen örgüte oy veren tüm zihnyette vatan hainliği vardır. Vatansızlardır. Vatanın neresi diye sorulduğunda canı gönülden net cevap veremeyecek kişilerdir. Anasını sikim şu kürdistanın. Hangi anasını avradını siktiğimin evladı çıkardıysa bunu ve onun götünden giden bütün sempatizanların vatan hainliği tartışılamaz gerçektir. Şimdi Ak partili olabilirsin chp li olabilirsin Mhp li olabilirsin. Ama bu vatanın evladısın. senin siyasi fikrin bunlardan birine yatkındır. Ama hdp li olan birinin bırakın siyasi ideolojisini vatan nedir dediğinde randımanlı cevap alabileceğini mi zannediyosun. Hdp ye oy veren kişi ne kadar safiane temiz düşüncelere sahip olabilir ki. Ben vatanımı seviyorum oyum hdp ye demek sizce çok çok saçma bir durum değil mi. Eleştirin ak partili olun chpli olun mhpli olun ama hdp li olanı meşru görmeyin. Hangi hdpli de vatana millete hizmet fikri var hangisinde bu ülkeye faydalı olma gayreti amacı var. Kürtleri savunuyor falan filan hikaye kürtleri falan savunduğu yok bırakın bu mavrayı. Hdpye oy verenin aklında fikrinde hainlik vardır önder apo dedikleri orospu çocuğuna sevgi vardır kürdistan denen ütopya vardır iki iki daha dört. Bunları savunanın da amk.
Her şeye "hayır" diyen gereksiz insanlar topluluğu, bu ara popülasyonları bi hayli yüksek.
Fetoyu ülkemize adam diye çağıranlar, yolunda ağlayan ibneler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar