bugün

hemen "vanminitlan, ifşa mı?" olduk diye daha önce yazılmış entryler kontrol edilmiştir.
derin bir "ooooh!" çekilerek (yok canım, süleyman soylu gibi ooooh çekmedik) rahatlanan durum.
neyse, vatan haini olmamız belli olmadı da bugün de yırttık.
ne yarın mı?
allah kerim...
vatan haini olduğumuz belli olursa vatan millet edebiyatı yapar kurtarırız, no problem yani...
nasıl olsa yiyen çok bu masalı.
Açsa millet ben konuşuyorum diye vatan haini derlerse hainim

Vatan sınırlarını koruyamayanlara sövdüğüm için hainim

Boş milliyetçilik kasıp demografik yapıyı bozanlarla beraber olanların ülkeye terör örgütleri kadar zarar verdiğini söylediğim bildiğim için hainim.
(bkz: klarnet calan sarapci koala 6)
haddini aşmış başlık.
minemosynerota. (bkz: minemosynerota)
atatürkün türk milleti zekidir türk milleti çalışkandır sözlerini çiğneyip o aziz millete aptal diyen koyun diyen yazarlardır .

kendilerinede kemalist demeleri üzerlerine lanet yağdığının işaretidir .
varsın olsun! bir süre sonra hatadan dönülüp davul-zurna eşliğinde itibarları iade edilecek yazarlardır.

- şanlı tarihimiz bunun sayısız örnekleriyle doludur.
(bkz: bilisiz)
günü geldiğinde kıtır kıtır kesmek istediğim yazarlardır. yazarlığından öte insanlardır. doğal seçilimi olmayan bir ırkta faşizmin doğması kadar normal bir şey yoktur.
direnişçi kaşarlardır. pardon yaraklardır. olmadı , yazarlardır.
(bkz: türk milliyetçisi yazarlar)
Çanakkale zaferini abartmayalım diyen yazarlardır.
binicen üstüne,vurucan kırbacı.
makineye üfletilen yazarlardır. 500 promilden fazla alkollü çıkanlar diğerlerini vatan haini ilan eder.

(bkz: yuh)
(bkz: vatanın hainlik yaptığı yazarlar)
vatanın her yerinde olduğu gibi sözlükte de oldukça çokturlar.
vatanseverlik parametresinin manifestosunu yazdığını düşünen ''vatansavar'' tosuncukların serzenişlerinin takip edilebileceği başlık.
yasamak istedikleri ulke anketine, kurdistan yazan yazarlarlardir. entry silinmis olsa gerek, bulamadim.
şerefsizdirler.
çanakkale gündemini değiştirmek için yarın bayezid de toplanıyoruz filistinli kardeşler için derler, yok efendim çanakkale savaşını abartmayın derler, 250000 şehit vermeye değer miydi derler, keşke ingilizler geçseymiş de o kadar şehit olmasaymış derler.
hepsinin kanından şüphe ettiğim yazarlardır.

(bkz: 18 mart gündemini değiştirmek isteyen adiler)
"bir kadın memesine vatanı satarım" ahmet altan.
sözlükte açtığı başlıklar ve girdikleri entry'lerle vatan haini olduklarını açıkça belli eden yazarlardır.