bugün

maymun kılıklı şeref yoksunlarına vatanını sunmayan türktür. başı zaten göktedir.
böldürtmeyecek bir vatanları bile olmayan şerefsizlerin en çok kıskandığı türktür.
(bkz: zoruna mi gitti lan duduk)
eğitilmesi için gönderilen öğretmeni öldürmeyen, yol yapımı için gönderilen dozeri yakmayan, kendi askerine kurşun sıkmayan ülkesi için çalışan şerefli türktür. dış güçlerin desteklediği bir terör örgütünün piyonu olmayacak kadar şereflidir.
vatan böldürtmediği gibi, bölünmesine ses cıkarmayan şakşakcı şerefsizlerle aynı toprağa ayak basmaktan da son derece üzgün türktür.
(bkz: vatanı bölünce başı göğe eren kürt)

niye uğraşıyoruz ki olm böyle şeylerle biz vatanı böldürtmemekle uğraşmayalım, siz bölmekle uğraşın, biz milli değerlerimizi s.kip atmanızı izleyelim... hatta biz ölelim siz batıya da yerleşin ne luzum var şimdi o kadar uğraşıcan...
bir vatana sahip olmanın ne demek oldugunu bilmeyen ve asla bilemeyecek olan tarihleri boyunca sıgıntı olarak yasamıs halka mensup eziklerin asla anlayamayacagı durumdur.

türklerin zaten bası göktedir. biz türk milleti tarihimiz boyunca bagımsız olduk, hic sıgıntı olmadık, savastık mücadele ettik devlet kurduk, yıkıldık yine kurduk. tarihe 16 devletle adımızı yazdırdık. bu bile basımızın göklerde olması icin yeterli bi sebep. tabii bunu hep ona buna sıgınarak, para kimdeyse onun yanında olup yasadıgı ülkeye ihanet ederek ülkesinin askerine kursun sıkan insanlar nasıl anlayabilir ki?

hiç bi tarafınızı yırtmayın bu ülkeyi bölemeyeceksiniz.
vatanının bölünmesine göz yummakla tuvalette fayans saymanın arasında fark olduğunun bilincinde olan türktür.
(bkz: sözlüğü pkk lı ibneler bastı)
vatanı bölmek için uğraşan soysuzlarla anı topraklar üzerinde yaşamak mecburiyetinde olan Türktür.
bu ülkeye çivi kadar faydaları olmadığı halde herşeyden hak iddia eden bölücü it köpek takımıyla aynı havayı soluduğu için aynı zamanda mutsuz olan Türktür.
atatürk'ün gençliğe hitabesinde bahsettiği türk'dür. başı göğe ermekle kalmaz...*
adamdır. bunu olumsuz birşey gibi gösteren denyoları sikip kıçlarını tavana vurdurunca başı hepten göğe erecek, nirvana'ya varacaktır.

(bkz: varsa beyninizi sikiyim)
vatan bölmeye çalışan gavatların en çok korktuğu türk tipidir.
vatan bölündüğünde götü tavan yapan kürtten daha iyi bir insan olduğu gerçek olan şerefli türk gencidir.soyunu bilir,saygı duyar.soysuzlara izin vermez.
(bkz: hiç kendi devletine sahip olamayan ezik kürt)
Sanırım en güzel cevap bazilarinin coktan unuttugu su mısralarda saklı:

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!