bugün

sözlüğün ilk kurulduğu zamandan beri yazar olduğu halde hiç bir gayret göstermeden her gün sözlükte yazan ama yazarken de batıran yazarlar. çok istiyorum gerçekten gelişmelerini. o yüzden kendimden başlamak istiyorum bugünden itibaren. ama ne olur 1. nesil yazar olup da sırf yazmış olmak için yazmayın*. gerçekten okuduktan sonra kötü bir his bırakıyor insanın zihninde. birazcık özgünlük, birazcık yaratıcılık. yoksa zaten yeteri kadar bayağı entry girebilecek yazar var sözlükte.lütfen
sözlüğün vasatı aşamamasına neden olan yazarlardır.
(bkz: kime göre neye göre)
entryleri'nin ince anlamı olmayıp genelde tanım cümlelerinden oluştuğu için entryleri ne artı ne de eksiyle oylanan yazarlardır.
hiç bir yazarın kendini dahil etmek istemeyeceği grup; karga hariç. *
sadece tanım yazan, ama tanımları bile kötü oylanan yazardan daha iyi durumdaki yazarlardır. yine de azla yetinmeyip daha iyi olmak için çabalamaları salık verilmelidir.
şahsımın başını çektiği idiotların oluşturduğu gruptur bu efendim. 1 yıl 2 ay 7 günlük sözlük yazarlığı hayatımda her gece gözüme uyku girmemektedir sırf bu yüzden. neymiş bu vasat nerdeymiş neyin nesiymiş bi elime geçse ben yapacağımı biliyorum. ayrıca bu konuda vasatı aşabilen arkadaşların acilen yardımını bekliyorum.
(bkz: karga)
yahu beni benden iyi mi tanıyacaksınız?
gün geçtikçe kendilerinden yükselmeyi beklememize rağmen saçma sapan işlerle uğraşarak değişime karşı olduklarının sinyallerini veren yazarlar.