bugün

var mısın yok musun'Un demirbaşlarından.. mevlüt kadar olmasın sekiz buçuk ayını bu merede verdiğini söyleniyor..
bu akşam yarışmacı kendisi olmakla birlikte, aldığım istihbarata göre kutuların hepsine 500.000 ytl koyup adamı taşak oğlanına çevirceklermiş.. *
(bkz: #4238423)
yapılan şakadan sonra acun'u çenesiyle dövmesi muhtemel yarışmacı.
çok pis bi şakaya kurban giden anadolu çocuğu. ulan ne açsa beş yüz bin çıkıyor. nereye gidiyor bu iş merakla bekliyoruz.
eşşek şakasına kurban giden yarışmacı. hatta eşşekoğlu eşşek şakasına.
yaptıkları şaka gerçeğe dönüşmüş şanssız yarışmacı. son dört kutusu 5, 25, 100 ytl ve 50.000 ytl. hamdi 6000 verdi. devam dedi.

yarım saat sonra gelen edit: 50.000' i kaptı. hayırlı uğurlu olsun kendisine.
yarışmanın en sempatik insanı. fred çakmaktaş'a benzerliğiyle dikkat çekiyor. şu anda yine yarışıyor kendisi.
king kong gibi kalbi olan yarışmacı.
içimi acıtan ve samimi olduğuna inandığım adam.
an itibari ile 500.000 TL Yi KAZANMIŞ ŞANSLI iNSAN.
500.000 tl.yi en çok hakeden ve sonunda alan adam gibi adamdır. helali hoş olsun.
500bin sahibi olan insan.
sabreden derviş muradına ermiş sözünün ne kadar doğru olduğunu bir kez daha görmemizi sağlayan yarışmacı.
-heyyo heyyo. ülkühan 500 000 i aldı.
-ülkühan kim ya?
-aa tanımıyo musun? var mısın yok musun da yarışmacı.
-tanımam şart mı? ayrıca sen niye seviniyorsun ki?
-sonunda biri aldı 500 bini. ona sevindim.
-ee ne oldu şimdi? ülkedeki ve dünyadaki gelir adaletsizliği mi düzeldi?
-gelir adaletsizliği ne ya?
-atmosferde bulunan bir çeşit gaz.
-yanıcı mı?
-hayır, kokucu.
500.000 verilince yarışma biteceğinden beni mutlu eden yarışmacı olmuştur *.
an itibariyle türk televizyon tarihinin en çok kazanan yarışmacısı oldu
500.000 tl yi kazanarak dünyanın götüne parmağı çalmış olan yarışmacı.
hala fakirdir. emek verilerek kazanılmamış paraya ben 'para' demem benjamin.

gerçi 3 aylık harçlığım kazandığı para ama olsun.
paranın amına koymuştur.

dikkat et ülkühan para seni bozmasın...
bu para bu adamı bozmaz diye düşündüren yarışmacı. zaten 10 kardeşi varmış. anca yeter bu para.
var mısın yok musun yarışmasında 500.000 TL'lik büyük ikramiyeyi kazanmış ve bizi bu yarışmadan kurtarmış şahsiyet.rekoru kırmış, 500.000 tl'nin sahibi olmuştur.sağlıklı günlerde güle güle harcaması temennisiyle...
var mısın yok musun'daki en emrahımsı yarışmacı.

tamam adam bir şeyler yaşamış, ameliyat geçirmiş, hatundan ayrılmış bilmem ne diyecek bir şeyimiz yok. allah yardım etsin nitekim 500000 kazandı da. bu para hayırlı olur inşallah da yani bu kadar da ağlamaya gerek yoktu diye düşünüyorum. hele bir de 500 bin kazanmayı çok istiyorum, işte beşyüzbin için geldim filan. o kadar çok istiyorum ki diyerekten göz yaşı dökmeleri baydı iyice son programda.

yani beşyüzbini ben de çok istiyorum ve bu yazıyı okuyan herkes de çok istiyordur yani. istemeyen mi vardır ki be adam. herkes ister ailesinin geçim sıkıntısı çekmemesini, yani bunu da iki de bir söyleyip ağlamanın da pek bir manası yoktu.

neyse neyse aldın işte beşyüzbini hadi hayırlıs olsun. artık güzel bir evlilik yaparsın inşallah.
Para bulmasına sevindiğim şahıs.
Bir yemek ısmarlar artıkın.
paraları hamuduyla götüren adamdır.
kazanamasydı ailesi tarafından çarmıha gerdirilip ıslatılarak 2 sene dayak yiyebilecek kapasiteye sahip insan modeli idi. 10 kardeşler 10u da öküz gibi besili