bugün

hepinize saygı ve selamlar ;
benim yarın düğünüm var her masrafı yaptım. ailem olmadığı için ömrümü hep eksik ve utançla geçirdim bugüne dek.
eğer içinizde vanda ikamet eden varsa düğünüme gelebilir mi? ne kadar kalacağınız önemli değil. sadece görünseniz de yeter bana.
vanlı değilim burada çalışıyorum kurumda.
şimdiden teşekkür ederim gelen olursa bana dünyanın en büyük mutluluğunu yaşatmış olur.
Önceki enrty'lerinde düğününün sinyalleri var. Bu konuda samimi.
Keşke bişey yapabilseydim.
Mutluluklar dilerim. Şansın bol olsun.

T-ağlattın.
o kadar samimi yazılmış, o kadar içten istenmiş ki yemin ederim van' da olsam topuzumu yaptırıp ( allah korusun) düğünde halaybaşı olurdum.

dilerim eşinle beraber kocaman bir aile olur geçmişi unutursun. mutluluklar kardeşim.
Samimiyeti görünce ilk uçakla van'a gidesim geldi. Gidin kardeşim şu düğüne.
Zall bizi van'a götür.

Up up up.
Vay kardeşim benim Allah mesut etsin inşallah. Yemin ederim Van'da olsaydım gelmeyen en adi olsaydı. Vallahi Ciğerim yandı be.:(
samimiyetinden ötürü gelip çilibom bile oynardım düğününde.

ulaşım masraflarına sponsor olacak arkadaşlar varsa sırt çantamı hazırlayayım.

görsel

ciddiyim.
Bulunduğum şehirde havaalanı olsaydı bir dakika düşünmez gelirdim. Ama arkadaşlarıma isteğini iletebilirim.

Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.
Allah bir ömür mutluluk nasip etsin. Aileni sağlam kur ki eksik olan mutlulukların bundan sonra ömrünün sonuna kadar tam olsun inşallah.
Hayırlı olsun kardeşim düğünün.

Keşke olaydım da geleydim yav..
E işte aile eksiğini kapatıyorsun. Bir daha da ailem yok deme. Çok ömür boyu mutluluk dilerim. Yakın olsak ailemi yani eşimi alıp aileni ziyarete gelirdik.
Samimiyetine kurban be Biraderim. Hayatın yarattığı mesafelere küfrettiğim az zaman vardır. Bu gece de bu zamanlardan birisi oldu malesef.

allah bir yastıkta kocatsın, mutlu mesut yaşamınız olsun.
van'da olaydım keşke.
up
düğünden bir gün önce çağrı mı yapılır?
şöyle birkaç hafta öncesinden söylenseydi bir şeyler ayarlamaya çalışabilirdik.

van'a 250 km uzaktayım ama öyle hemen hadi yarın çıkıp gidelimlik yer değil.

yine de gidebilecek arkadaşlar olursa güzel olur, samimi bir çağrı gibi geldi bana da.
elazığdan kalkıp gidesim geldi yeminlen.