1. 1.
    Cennet alır. Ebedi Güzel mekan, Köşkler, huriler*, vildanlar, süt bal vs ırmakları, meyveler, yiyecekler, tahtlar giysiler takılar, istenilen her şeye sahip olmak ek olarak hiçbir gözün gönlün bilmediği şeyler vs. Çok güzel vaatler bunlar.
    1 ... selia
  2. 2.
    tanrıların belirleyici olduğu versus.
    odin vs allah dersek afedersiniz ama odin götüne baka baka kaçar.

(Allahım bugün çarpma bi işim var sonra çarp)
    2 ... poetaster
  3. 3.
    Valhalla bildiğin testesteron clup. Cennet iyidir iyi.
    1 -1 ... mrltln
  4. 4.
    Bence ikisi de aynı yer. Zira ben odinin de allahın gönderdiği bir peygamber olduğunu düşünüyorum. Peygamberlerin mucizeleri var galiba iskandinavlar adamı yanlış anlayıp tapınmışlar. Aynı şeyi zeus için de düşünüyorum. Şimşekli neli mucizeleri görünce bu manyaklar da yıldırım tanrısı demiş olmalı. Bence evet. Neyse.
    -2 ... baba kreyzi
  5. 5.
    enteresan karşılaşma.

şimdi cennette huri veriyorlar, valhallada herkes özgür ama savaşçı bakireler falan var.
    cennette ırmaktan şarap akıyor ama ne şarabı belli değil, valhalada keçi sütünden bal şaabı servis ediyolar.
    cennette domuz yasak ama valhalada hiç bitmeyen domuz eti var.
    cennette boş vaktinde ne yaptığın belli değil valhallada istediğin gibi milletle savaşıp iyileşiyorsun tekrar.

cennette tanrıyı görebiliyormuyuz bilmiyoruz fakat valhallada odin bizimle birlikte takılıyor.

bilemedim valhalla biraz daha vip gibi geldi bana.

üstelik valhallada nordik kadınlar daha çok, slavlar falan, haberiniz olsun yani.
    1 -3 ... gold tab gibson