1. 1.
  surekli bir cis kuyrugu gibi kuyruk bulunduran igrenc devlet bankasi.
  5 -2 ... laz pacino
 2. 2.
  an itibariyle yüklü miktarlarda hisse senedini bulundurduğum ve dizlerime kadar zarar ettiğim, içerisinde ne dolapların döndüğünü tahmin edemediğim ama bina dışında ve içinde "bedava para" dağıtıyorlarmış izlenimi veren kuyrukları uzun bir kamu angaryası..
  2 ... arcadian
 3. 3.
  devlet bankası olma özelliğine sahip sananlar yanılır... vakıflar genel müdürlüğüne bağlı kamu bankasıdır...bu bankayı kötülemeyi herkes bilir ama işe girmek için genel müdürlükte sıra olunan pek bi değerli kurum da budur... özel bankaların hangisi yaşlıyla emekliyle cahille deliyle cocukla 7 den yetmiş yediye yurdum insanıyla ilgilenmişki bide kamuya söylenilmektedir... artı hisse senetleri borsaya giriş yaptığından beri rekor kırmakta ve basınada yansımaktadır. eğri oturup doğru konuşalım ve kolaysa başına gelsin der gözlerinden öperim...
  4 -1 ... aburcubur
 4. 4.
  atmlerdeki bilgisayarları insanlarla taşak geçmeye programlanmış bankadır.
  1 ... rigorx
 5. 5.
  yabancı sermayesi bulunmayan * 5 bankadan birisidir.
  2 ... muhasebeye giris
 6. 6.
  işlemin gişede yapılıp, ödemesinin veznede yapıldığı garip bir şubeye * sahip banka.
  1 ... disikartal
 7. 7.
  2008'de Ziraat Bankası, Halk Bankası ile özelleştirilecek banka.
  -1 ... dalton ana
 8. 8.
  nedense içimde hep bir güven oluşturmuş bankadır.
  renkleri brezilya formasını andırır.
  ... cupid
 9. 9.
  diğer banka atm'lerinin bulunduğu yerlerde ve merkezi yerlerde atm'si bulunmayan, paranızla rezil olacağınız hantal banka.
  2 ... mmrna
 10. 10.
  kartlarının üzerinde altın nokta işareti bulunan bankadır. böylece para çekmek için vakıfbank aramanıza gerek kalmaz. akbank ve garanti'den paranızı çekersiniz.
  işlem ücreti alacaklardır tabiki. ama parasız kalmaktan iyidir sanırım. marketlerde kullanılabildiğinden bahsetmeye gerek bile yok.
  1 ... bozuk turntable sahibi dj