bugün

istediği kilidi açmasa başka kilit bulur onu açar. o vajina istediği an bir kilit bulur ve açar...
iyi ki ortaçağlarda yaşamadılar, bir de başımıza bekaret kemeri meselesi sarılırdı. haçlılara bakmadan bu konuda ahkam kesmek doğru olmaz.
allah belasını versin bunların.
gerçekliğe karşı çok çekingensiniz. ortalama bir erkeğin temel amacı üremektir. vajina da doğal olarak bu sürecin en önemli organı. kadın nihayetinde bir taşıyıcıdır. tabii ki de önemli bir mahluk. bunun bilincinde olması onu radikalleştiriyor. bir erkeğe baktığında gelecekteki konumunu hesap ediyor. eğer potansiyeli varsa onun çocuğunu doğurmayı kabul ediyor. potansiyeli yoksa diğer değişkenleri hesaplıyor. bu diğer değişkenler neredeyse sosyal hayatımızı biçimlendiren nesneler, düşünce sistemleri, ideolojiler, maddi ve manevi kaynak.

kadının karakterinden bağımsız olarak vajina son derece önemli bir organdır. heteroseksüel erkeklerin tamamı için bir tapınma nesnesidir. bunu hazmedememeyi anlayamıyorum.

erkeklerdeki bu; "kapris çekemem, kadın da benim gibi yüksek bir entelektüel birikime sahip olsun, o da çalışsın, madem eşitiz o da emek versin ilişkiye" türündeki yaklaşım anlamsız. böyle yaptığınız müddetçe yalnız kalıp sürüneceksiniz. ilk adımı kadını bekleyen bir ortalama erkek sonsuza kadar yalnız kalır. kimse keyfinden katlanmıyor saçmalıklara. oyunun sonunda ödül var. oraya odaklanın. soyunuz devam etsin istiyor musunuz? istiyorsunuz. e o zaman çabalayacaksınız. şımarıklığına, cehaletine, farklı görünmek için ürettiği saçmalıklara, hatalı mantık yürütmelerine, diğer hemcinslerinden son derece aşağıda olmasına rağmen bikaç yıla çürüyecek güzelliğini övmelerine, kibrine katlanacaksınız.
--spoiler--
yaşlısı genci genel olarak hepsi bu kafadadır
--spoiler--

kendi anasına sövmüş haberi yok...
kilidi açma olasılığı yüzde 90 olan kadındır. ama sadece o anahtarla açılan kapıların tekrar kitlenme olasılığı da yüzde 90 dır.
amacına ulaşmak için kendini kullandırtmayı seven kadındır.
Degildir kizim degildir.
Kullanilir atilirsin adamin cokta umrunda yani.
Tabiii bu tarz erkte coktur.
O kilidi açıncaya kadar totosunun dibinde gezen erkeğin bu duyguduruma soktuğu bacılarım!
Azıcık cilve bol eda ve yatakta aşırı ateşli davranış ile bir çok erkeği mal ederek zenginliğini perçinleyen kadın.
Akıllı Türk kadınıdır. Kendisine nice bmw'ler, Ataköy'de daireler, Asos'da yazlıklar almıştır o anahtar sayesinde.
Pek yanılıyor sayılmazlar basta sozluk olmak uzere ulkemızde abazan sayısı gun gectıkce artmaktadır .
Durdurur mu beni, giydiğin o kısacık etek?
Ya da bacak arandaki kuytu derinlik...
Gururmuş... Yalanmış erkeklik...
Yemişim lan etiğini!
Siktir olur giderim! Kim tutar beni?
hayatını s.kine endexlemiş türk erkeğiyle fazla muhatab olmuştur.
Türk erkeği kendini vajina parmaklıklarının ardında esir hissettiği sürece, onların hayallerinde yaşattığı Kadin türüdür.
vajina anahtar değil ancak kilit yuvası olduğu gerçeğinden uzak kadınlardır.
(bkz: Hedef 2023)
vajinanın her kilidin anahtarı olduğunu tekrarlamaktan bıkmayan erkeklere denk gelen türk kadınıdır.
"fenalıkta" pipisini her anahtarın deliği sanan erkekle kıyasıya yarışacak olan kişidir efendim.
mantıken düşünürsek pekte doğru değildir. şöyle düzeltip anlam yüklenebilir; "vajinayı her anahtarın kiliti sanan..." vs.
sandığı kadar da vardır. çoğu kapıyı açan sihirli bi anahtar hükmündedir bu memlekette.
iş hayatında sıklıkla karşılaşılan kadındır.eğer karşısında bunu fark eden biri varsa ve bunu karşısındaki kadına hissettiriyorsa kadın ya agresifleşir ya da mala bağlar.
ortalıkta bu denli fazla abazanın dolanmasından mütevellid, kukusunu çok önemli bir anahtar olarak gören kadındır.
akıllı olanları zengin olur, aptal olanları orospu.
(bkz: #13414281) zamanında demişim de, inanmamışlardı.
kevaşedir bencem . '' amım var benim ayol '' diye dolaşırlar ortada .