bugün

sevgiyle sevişmek isteyen erkektir.
böyle birini tanıdım, çok iyi biri. ama bayıyor bir yerden sonra. sanırım dişi millet olarak nazı seviyoruz.
aşkı vajinal seksten öte bir yerlerde, artık her neresiyse orası, arayan dallamadır. ibne de olabilir bu erkek. her ne ise. yani öyle boş boş duygusala bağlayıp romantik takılarak olmayan aşkı araması ezikliğindendir. ilişkiyi tatlandıran ve uzatan sekstir bir kere. bunu kavrayamamışsa yaşamıyor demektir zaten. ya da anlatmamışsa kız, şıllıklığındandır.
gece bir barda hatunla tanışırsın. alkolün etkisi ile kendini eve atıp bütün gece sevişirsin. sabah kalktığında bu gecenin burda kalması gerektiğini düşündüğünde pat diye "vajinan senin olsun bana aşk lazım" diyerek hatuna bunu söylersin ve paçayı kurtarırsın.
nesli tükenmiş erkek türüdür
vajina kelimesi bu başlığa uymamış.

aslında bu kelime, zerre kadar erotizm çağrıştırmayan, soğuk tıp terminolojisine ait. otopsilerde falan adı geçen bir organ.

ayrıca hiçbir erkek (buna türkler dahil), "vajinasını siktiğimin..." diye muhabete girmez.

düşünsenize, anadolunun çorak köylerinden birinde yiğidimiz zifaf gecesinde karısına soruyor:

- gulüm seni nasıl memnun edeyim?
+ vajinamı okşa yiğidim

oldu mu? olmadı, yakışmadı.

(bkz: am var dediler geldik)
aşık erkekdir...
bana aşk lazım derken, aşk kelimesini gerektiği yoğunlukta söylüyorsa; hatun kişi tarafından aşka boğulacak olan, sevişmenin ne demek olduğuna şaşırarak tanık olacak olan şanslı er kişidir..
farklıdır.
önünde saygıyla eğilesi insandır.tebrik edilmelidir.
seven kadın lezzetini tatmış erkek söylemidir.